Anasayfa
![]() | |
|
|
![](images/line.jpg) |
|
|
’Federasyon Yönetimimiz Olarak 4 Yıldır Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili 4 Ayrı Uluslararası Kongre Gerçekleştirilmiştir. Bu Fırtınaya Dikkat Çekilmeye Çalışılmıştır. Haklı Çıkmamız Bizi Hiç Mutlu Etmemektedir.!!! Çok Geç Kalınmıştır |
Sultangazi Belediye Başkanımız Sayın Cahit ALTUNAY’ın babası Sayın Recep Hüseyin ALTUNAY beyefendi vefat etmiştir.
Merhuma Allah’tan rahmet, Altunay ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
|
|
|
|
|
|
|
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuz Yönetim Kurulu, Dernek Başkanlarımız,Derneklerimizin Yönetim Kurulları ile Camiamızın Önemli Şahsiyetleri Ailelerimizle, Çocuklarımızla Tanışma, Kaynaşma ve Dayanışma Adına Yapmış olduğumuz 5 günlük Programımız tamamlandı. |
MAKEDONYA MÄ°LLETVEKÄ°LÄ° FEDERASYONUMUZU ZÄ°YARET ETTÄ° |
|
|
|
|
|
|
GENEL BAŞKANIMIZ BÖLÜKBAŞI DÜĞÜNCÜBAŞI DRAMANLILAR DERNEĞİ GECESİNE KATILDI |
ESENLER RUMELİLİLER KÜLTÜR ve DAYANIŞMA DERNEĞİMİZİN 8 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI |
|
|
|
|
|
|
REGAİP KANDİLİNİZİ VE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ÇOCUK BAYRAMINIZI KUTLARIZ |
‘’Siz Varsanız Bir Fazlayız’’
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuz öncülüğünde, 23 Nisan’da Okulların tatil döneminde olmasından da istifade edilerek, Bodrum –Yalıkavak’ta Rumelili hemşerimizin sahibi olduğu 5 yıldızlı Tatil köyünde (Family Belverdere) 22 Nisan 2015 Çarşamba Akşamı Gidiş,27 Nisan 2015 Pazartesi dönüş olmak üzere Tanışma ve istişare gezi programı düzenlenmiştir.
|
|
|
|
|
|
|
'Umut Korkudan Daha Güçlüdür...'' |
18 AVRASYA EKONOMÄ° ZÄ°RVESÄ°NE KATILDIK |
|
|
|
|
... 57 ...
|