• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

Yasal Uyarı

YASAL UYARI
 
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu kısa adı RUBAFED internet sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.
 
Sitede yer alan bülten ve haberler, RUBAFED tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kamuya açık kaynaklardan elde edilen bilgiler kullanılmak suretiyle, sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.
 
Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan RUBAFED hiçbir sorumluluk kabul etmez, doğru ve tam olmaları konusunda garanti vermez.
 
Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde,RUBAFED’e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.
 
RUBAFED sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Sitedeki köşe yazarlarının yazılarından ve içeriğinden RUBAFED sorumlu değildir.

Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden RUBAFED sorumlu tutulamaz. 
 
Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmış olup bu gibi hallerde sorumlu kişiler hakkında gerekli yasal yollara başvurulacaktır.
   
Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir.
 
Kullanıcılar kendilerine ait bilgilerin gerektiğinde yetkili makamlara iletilebilineceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

İletişim adresi : info@rubafed.org