• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83846.8658
Euro7.67207.7028
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam58
Toplam Ziyaret2453028

                      

ULUSLARARASI BALKANLAR ve GÖÇ KONGREMİZ KİTAP HALİNE GELİYOR.
ULUSLARARASI BALKANLAR ve GÖÇ KONGREMİZ KİTAP HALİNE GELİYOR.

30 Nisan 2013

5.6.7 Aralık 2012 tarihinde Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuz Öncülüğünde istanbul Üniversitesi, Bursa Büyükşehir Belediyesiyle, Balkan savaşlarının 100 yılında ULUSLARARASI BALKANLAR ve GÖÇ KONGREMİZ Birbirinden değerli yurt içinden ve yurtdışından gelmiş çok sayıda Akademisyenlerin sunmuş oldukları tebliğleri içeren Türkiye'de ilk defa Balkanlar ve Göç temalı yaklaşık 650 sayfalık Kitabımızın Matbaa'ya gitme noktasına getirilmiştir.

Dünyaca ünlü tarihçi Justin Mc Carthy'inde Amerikadan gelip tebliğ sunduğu bu çok önemli Kaynak eser inşallah Üniversitelerimizde ders kitabı olarak okunacak ve okutulacaktır.

İstanbul üniversitemizin Tarih Bölüm Başkanı Sayın Prof.Dr.Ali ASLAN hocamızla beraber Sayın Doç.Dr.İsmal MANGALTEPE ve Doç.Dr.Ali Fuat ÖRENÇ hocalarımız Federasyon Merkezimize Gelerek Matbaa'ya Baskıya gidecek olan Kitabın CD'lerini tarafıma teslim etmişlerdir. Özellikle Kendilerine ve Emeği Geçen Tüm Yurt içinden ve Yurtdışından Gelerek Tebliğ Sunan Saygıdeğer Hocalarımıza Teşekkürler ediyoruz.

Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı

  
1472 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın