• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      

Federasyonumuz Genel Başkanı Sayın Ayhan Bölükbaşı Kırklareli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Mustafa Aykaç’ı makamında ziyaret etti.

29-03-2013

Federasyonumuz Genel Başkanı Sayın Ayhan Bölükbaşı Kırklareli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Mustafa Aykaç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili olarak Genel Başkanımız Sayın Ayhan Bölükbaşı:

’ Kırklareli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Mustafa Aykaç hocamız makamında şahsımı kabul etmişlerdir. Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Kırklareli Üniversitesinin 14.000 Öğrenciyi Türkiye'nin Gelecek yarınlarının Umutları olarak hazırlamaya çalıştıklarını belirtmişlerdir.

Yapmış oldukları çalışmaları ve Geleceğe dönük yapmaya çalıştıklarını çok büyük bir heyecan içerisinde anlatmasına şahit olduğumuz Rektörümüzü Yapmış oldukları başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Sayın Rektörümüz özellikle Balkan ülkelerinden öğrenci kontejanlarının olduğunu sınavsız, hiçbir ön şart olmadan Balkan ülkelerinden Liseyi bitirmiş Yabancı Uyruklu Bay ve Bayan öğrenci alabileceklerini ifade etmişlerdir.

Kırklareli Üniversitesinde okumak isteyen yavrularımız Direk Üniversiteyle veya Federasyon Merkezimizle irtibata geçebilirler.

Sayın Rektörümüze Kabullerinden ve göstermiş oldukları yakın ilgilerinden dolayı Teşekkür ediyorum.’ dedi.


  
2020 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın