• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

TEŞEKKÜR

Dost ve kardeş ülke Makedonya’nın Üsküp-Kalkandelen’de meydana gelen Sel felaketi mağdurlarına federasyonumuzca organize edilen yardımlar yerine ulaşmış ve dağıtımı devam etmektedir. Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu olarak önemli katkıları...


TEŞEKKÜR


Dost ve kardeş  ülke Makedonya’nın Üsküp-Kalkandelen’de meydana gelen Sel  felaketi mağdurlarına federasyonumuzca organize edilen yardımlar yerine ulaşmış ve dağıtımı devam etmektedir.

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu olarak önemli katkıları olan ve yardımlarını bizden esirgemeyen EVYAP SABUN VE TEMİZLİK MADDELERİ Yönetim kurulu başkanlığına, Yılmaz SERBEST beyefendiye, Gümrük işlemlerimizde yardımcı olan DURAY GÜMRÜKLEME Yönetim kurulu başkanlığına, Yardımların Makedonya’ya ulaşmasını sağlayan TÜRKER NAKLİYAT Yönetim kurulu başkanlığına, Yardım Malzemelerimizin bölgedeki dağıtımını üstlenen Sayın Muhittin KAHVECİ ve ŞEFKAT DERNEĞİ Başkanımız Sayın Erdoğan MENGA ve Yönetimine, Federasyonumuzun Yönetim kurulu ve Üye derneklerimize, Özellikle de Makedonya'dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Şani SERBEST Beyefendiye Göstermiş  oldukları Gayret ve Hassasiyetleri İçin Teşekkür Ediyoruz.

RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın