• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

RUBAFED GENEL BAŞKANI KAMURAN ATAKAN’DAN TEŞEKKÜR

RUBAFED GENEL BAŞKANI KAMURAN ATAKAN’DAN TEŞEKKÜR

RUBAFED GENEL BAŞKANI KAMURAN ATAKAN’DAN TEŞEKKÜR

Rumeli Balkan Dernekleri Genel Başkanı Sayın Kamuran Atakan’ın 08 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilen 6.Olağan Kongremiz ile ilgili değerlendirmeleri ve yeni dönemde yönetim, denetim ve disiplin  kurulunda görev almayacak olan 5.Dönem Kurul üyelerimize teşekkür açıklaması ektedir:


 
‘’Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu’nda 8 Nisan 2021 Perşembe Günü Bayrampaşa Kaymakamlığı gözetiminde maske mesafe hijyen kuralına uygun olarak yaptığımız kongrenin öncelikle Rumeli Balkan Trakya camiasına hayırlı olmasını diliyorum.

Üye derneklerimizin isimlerini belirlediği delegelerin oy kullandığı ve tek liste olarak yaptığımız Kongrede dernek başkanlarımızın ve divan başkanlığımızın titiz çalışmasıyla kargaşa ve kalabalığa izin vermeden, oyların kullanılması ve salondan çıkılmasıyla, kongremiz sorunsuz şekilde sonlandırılmıştır.

Pandemi dolayısıyla daha önce yaptığımız kalabalık delege ve misafir açılış kapanış konuşmalarını yapamadık. Bu vesile ile 5.dönem 3 yıl birlikte görev yaptığımız 114 kişilik yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarıma verdikleri emek ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Aralık 2017 senesinde delegelerimizin teveccühü ile Başkanlığını yaptığım;

Bu ulvi görevde Yönetim, Denetim ve Disiplin kurulunda isimlerini gururla zikredeceğim her biri birbirinden değerli:

Nadir Saatçioğlu, Metin Altıntaş, Perihan Kılınç , Sadettin Kurtuluş, Ertan Atik, Eren Atala Eriş,Rıfat Yakupoğlu, Sabiha Özmolla , Hüseyin Aksu, Refik Akova, Serkan Beşkardeşler, Zeki Kaya, Erdem Çayırlı, Abdurrezzak Park, Vedat Buyer, Naci Şimşek , Remzi Şengül, Suat Yenidoğan ,Ayşe Hale Atalay ,Elif Sökmen ,Fırat Nevruz,Yasin Pala, Güven Şahinler ,Naci Yeniyol,  Müsli Akul, Üzeyir Dalgıç ,Yılmaz Gülşen, Şenol Balkan, Mehmet Yalçın ,Yılmaz Kaplan, Naci Can,Sezai Kuş, Muammer Kütük ,Mehmet Şenler, Zekir Keskin, Behice Köseoğlu ,Ceyhan Garip, Çiğdem Sancak, Atilla Akın, Mehmet Mutlu ve Fatih Bölükbaşı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bu dönemde de, bütün arkadaşlarımdan tecrübe bilgi ve birikimlerini becerilerini desteklerini yeni seçilen bu yönetimde vermelerini bekliyorum. Seçilen yönetim kurulumuz adına bugün oybirliği ile bizi göreve getiren oy kullanan delegelerimize de teşekkür ediyorum.

Dün seçilen beraber görev yaptığımız arkadaşlara da başarılar diliyorum.

İnşallah duamız bu musibet hastalık bir an önce dünyamızı güzel ülkemizi terk eder ve eski coşkulu günlere döneriz. Bizler de federasyonumuzun kurulduğu günden bugüne kadar görev alan bütün arkadaşları toplayarak eski günlerimizi yad ederiz.

Kongremiz tekrar hayırlı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Son sözüm Gücümüz birlikten geçiyor.’’Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu

Genel Başkanı

Kamuran ATAKAN


(08 Nisan 2021-Perşembe)

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın