• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret2453884

                      

FARUK ÇELİK, FEDERASYONUMUZLA GÖRÜŞTÜ...

FARUK ÇELİK, FEDERASYONUMUZLA GÖRÜŞTÜ...

Cuma, 30 Mart 2012

TBMM’’inde bir takım temaslarda bulunan Ayhan Bölükbaşı başkanlığındaki Federasyon heyetini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Faruk Çelik kabul etti.

İstanbul Milletvekili Sn. Gülay Dalyan’ında katıldığı görüşme bir saatten fazla sürdü.

Bu kadar önemli vaktini federasyonumuza ayıran Bakanımız Faruk Çelik, karşılıklı görüş alışverişinden sonra, daha önce yapmış olduğu bakanlık görevi sebebiyle; başta Balkanlar olmak üzere Türk Dünyası’na ilişkin görüşlerini, federasyon heyetimizle paylaştı.

Federasyon heyetimiz, kendisine Balkanlarla ilgili bir sorun ve çözüm önerileri içeren dosya sundu. Özellikle çalışma hayatı, sosyal güvenlik meseleleri ve bakanlığın görev ve yetki alanına giren hususlarda hemşerilerimizin yaşadığı sorunlara ivedi çözümler beklediğimiz belirtilerek, bugüne kadar kendisinin Balkanlara gösterdiği ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkürlerimizifade edildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’de, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Balkanların ve Balkanlıların hizmetinde ve yanında olmaya devam edeceğini, ayrıca sorunlara ilişkin talepleri de dikkate alarak değerlendireceklerini ve çözüm bulmaya çalışacaklarını, bu görüşmelerin bundan sonra da devam etmesi gerektiğini ve bu görüşmeden duyduğu memnuniyeti belirtti.

  
1470 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın