RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU
2014-2017 4.DÖNEM TEMSİLCİLER MECLİSİ ÜYELERİ
01. Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği
-Recep ÖZTÜRK,Mansur YILMAZ
02. Eyüp Rumeli Türkleri Derneği
-Ayhan UYGUR,Ahmet AYDIN
03. Esenler Rumeliler Derneği
-A. Fettah DİNDAR,Mustafa YAŞAR
04.Tüm Rumeli Türkleri Derneği (Zeytinburnu)
-Cebir ÇELİK,Nuhi AKPINAR
05.Türkeli Yardımlaşma Derneği
-Dr.Fatih ÖÇLÜ (Doğal),Osman Gürel (Doğal)
06.Dünya Rumeliler Birleşim Derneği
-Rüştü BULUR,Erdoğan BOYACI
07. Pirlepeliler Derneği
-Recep DÖNMEZ,Ömer ÇALIŞKAN
08. Kütahya Rumeli Türkleri Derneği
-
09. Gebze-Darıca Balkan Türkleri Derneği
-Basri EFENDİ,İsmail ÇAVUŞOĞLU
10. Altaylardan Tunaya Göçmenler Derneği
-
11. Besyüzevler Rumeli Türkleri Derneği
-Hikmet UĞURLU,Ekrem UYGUR
12. Bulgaristan Türkleri Derneği
-
13. Bulgaristan Türkleri Deliorman Kültür Derneği
-
14. İstanbul Trakyalılar Derneği
-Mustafa ÜRE,Kadriye HEREKE
15. Rumeli Balkan Türkleri Derneği (Bağcılar)
-Hayrullah BEŞKOL,Sevdet PELİSTER
16. Ankara Trakyalılar Derneği (TRAKYADER)
-Ferhat AKGÜL,Sedat Aşkın UĞUR
17. Güneşli Trakyalılar Derneği
-Hüseyin HOTUN,Tuncay SAYGI
18. Beykoz Trakyalılar Derneği
-Aydın KAZANCIOĞLU,Ahmet ALAY
19. Tekirdağ Yardımlaşma Ve Kültür Derneği
-Oğul AKTUNA,Güçlü TAN
20. Balkan Göçmenleri İktisadi Sos.Yard.Araştırma Derneği (BİSADER)
-Ramiz ÇINAR,Mehmet CEBECİ
21. Kırklarelililer Sosyal ve Yard. Derneği
-Şenol BALKAN,Mesut GÜNDOĞDU
22. Rumeli Balkan Trakya Derneği (Kağıthane)
-
23. Gaziosmanpaşa Manastırlılar Derneği
-Hayrettin KORKMAZ,Ncedet KARTAL
24. Amasya Rumeli BalkanTürkleri Derneği
-Metin ÖNAL,Müslü SÖYLER
25. Balkanlılar Derneği (Avcılar)
-Hüseyin ÖZTÜRK,Ridvan ZAKİROĞLU
26. Küçükçekmece Trakyalılar Derneği
-
27. Kosova Priştineliler Derneği
-Raif GÜLER,İlker NİŞLİOĞLU
28. Gostivarlılar Derneği
-Sezai KUŞ,Cengiz CUP
29. Gebze Balkan Türkleri Derneği
-Sezgin KABASAKAL,Hüseyin AKSU
30. Rumeli İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
-Yılmaz KAPLAN,Arif ULUDAĞ
31. Adana Balkan Boşnak Türkleri Dostluk Derneği
-Uful SÜSLÜ,Raif GÜLER
32.Bayrampaşa Vardarın Üstünde Rumeli Folk. Spor Kul. Derneği
-Yasin VARDAR,Merve VARDAR
33. Rumeli Balkan Stratejik Araş.Mrk. Derneği (RUBASAM)
- Oğul AKTUNA,Nevval Sevindi ÇALIŞKAN
34. İstanbul Rumeli Balkan Kadınlar Derneği (RUBAKAD)
-Adile BİLAL,Cemile ÇETİN
35. Anadolu Yakası Rumeliler Derneği
-Sebahattin SULTAN,Barbaros ÖZCAN
36.Yeni Pirlepeliler Manastırlılar ve Selanikliler Derneği
-Zeynep Günseli ÇEVİK,Servet ÇEVİK
37. Yunanistan Türkleri Derneği (YUNTÜRK)
-Serkan NERGİZ,Murat İSMAİLOĞLU
38. Fatihan Spor Kulübü Derneği
- Mesut ÖZER
39. Mahmutbey Selanikliler Derneği
-Fuat SARP
40. Niğde Bor Balkan Türkleri Derneği
-Abdullah ÖZDAMAR,Yılmaz YILDIRAN
41. Yıldırım Mahallesi Yardımlaşma Derneği
-
42. Esenler Üsküplüler Derneği
-Demir Ali ÇALIŞKAN,Avni DÖRTKARDEŞ
43. Erbaa Balkan Türkleri Derneği
- Ümüt KÜÇÜK
44. Giresun Lozan Mübadilleri ve Balkan Kült. Araştırma Derneği
-Nesrin YÜCEL,Ahmet COŞKUN
45. Aslıhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği
-İsmail TÜTÜNCÜ,Esat SİVRİ
46. Ortaköy Rumeliler Derneği
-Ehat CAN,Seyit ATLAL
47. Tokat Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği
-Nurettin DEMİR,Ramazan CAN
48. Kayabaşı Selanikliler Derneği
-İsmail YILDIZ,Recep AGOCUK
49. Karacaören Köyü Kalkındırma Yard. ve Güzelleştirme Der.
-Ramazan DÖNMEZ,Eyüp YALÇINKAYA
50. Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği
-Behice KÖSEOĞLU,Beyhan SARICA
51. İst. Halk Dansları Topluluğu B.Paşa Kültür Derneği
-Yasin YARARLI,Samet GÜNEŞ
52. Yıldız Spor Kulübü Derneği (Zeytinburnu)
-Zekir KESKİN,Selahattin YENİYOL
53. Çevretepe Köyü Arnavutlar Kül.ve Day. Derneği
-Zeki KAYA,Erkan KARIK