• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74385.7669
Euro6.37606.4016
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret2422779
Üyelik Girişi

                      

Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  
Bursa Fetih Şenlikleri Başladı
Demokrasimiz açısından Yerel Seçimler süresince göstermiş olduğunuz samimi ve içten gayretlerinizden dolayı sonsuz teşekkürler ediyoruz.
Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Sayın Ayhan Bölükbaşı Kayseri-Bünyan-Karacaören köyünde bulunan ve Federasyonumuza yeni katılan Karacaören Köyü Derneği ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
RUMELİ BALKAN FEDERASYONU BASIN DUYURUSU
Rumeli Balkan Federasyonu üç ayrı partiden Belediye Başkan adayı olan hemşerilerini ağırladı.
18 MART Çanakkale Zaferinin 99. Yılında Çanakkale Geçilmez diyen başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhları Şad, mekanları cennet olsun.
Genel Başkanımız Sayın Ayhan Bölükbaşı’ının Adana ziyareti
Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Osman ŞİMŞEK’i makamında ziyaret etti.
Federasyon olarak yaptıkları görüşme talebini geri çevirdiği için AKP’ye sert tepki gösteren Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı, “Buraya gelecekler ve geldiklerinde kendilerine soracağız” dedi.
AVRUPA YAKASI GAZETESİ 7.YILINI KUTLADI.
Rumeli Balkan Federasyonu Başkanından Tekirdağ Belediyesine Ziyaret!.
Esenler Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Adayı ve Yönetimi Esenler Rumeli Derneğini ziyaret etti.
... 49 ...