• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Rumeli-Balkan-Dernekleri-Federasyonu-957187054375801/
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85575.8791
Euro6.56606.5923
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam128
Toplam Ziyaret2395558
Üyelik Girişi

                      

Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  
  • 2
  •  
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu, Bosna’nın Srebrenica kentinde 19 yıl önce bir soykırımla hayatını kaybeden vatandaşları soykırımın yıldönümünde anarak onları unutmadılar.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şb.’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
GENEL BAŞKAN BÖLÜKBAŞI ESENLER ORTOPEDİK ENGELLİLER DERNEĞİ İFTARINA KATILDI.
AYŞE HÜR-Radikal Hayat / 15/06/2014 Mustafa Kemal, başından beri Musul'un Misak-ı Milli sınırları içinde olmadığının farkındaydı. Ancak Kürtleri Milli Mücadele'ye katılmaya razı etmek için Musul'u kurtarma hedefini canlı tutmak gerektiğini biliyordu. Sonunda İngilizler'le 500 bin Pound'a anlaşıldı.
Gazze, 16. yüzyılda, Osmanlı İmparatorluğu´na dahil olduğunda bir köy durumundaydı. Osmanlı hakimiyetinin ilk yarısı barış içinde geçti. Bölge, I.nci Dünya Savaşı sırasında, İngiliz kuvvetlerine teslim oldu ve İngiliz Mandası altında Filistin´in bir parçası haline geldi.
ABD Adana Başkonsolosluğu tarafından, Diyarbakır'ın Dağkapı Meydanı'nda bulunan, belediye çadırında vatandaşlara verilmesi planlanan iftar yemeği, bir grup tarafından protesto edildi.
Rumeli Balkan Türkleri Federasyonu ve üye dernekler temsilcileri Srebrenitsa soykırımının 19. yıl dönümü olan 11 Haziran 2014 Cuma günü Saat:17:30’da Galatasaray Lisesi önünden Srebrenitsa soykırımını telin etmek üzere Hollanda Başkonsolosluğu'na siyah çelenk koyarak kapısı önünde basın açıklaması yapacak...
RUMELİ BALKAN FEDERASYONU SULTANGAZİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ.
TRT AVAZ ‘İftara Bizdesiniz’ Programı Batı Trakya yemekleri.. 03.Temmuz 2014
RUMELİ BALKAN FEDERASYONU FATİH BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ.
ESENLER RUMELİ DERNEĞİ İFTARI YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ.
CHP’DEN RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNA ZİYARET
... 42 ...