• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.66256.6892
Euro7.27987.3089
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret2440516

                      

Anasayfa

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Rasim ACAR,Rumeli Balkan Federasyonunu ziyaret etti.
30 Mart 2014 tarihlerinde yapılacak olan yerel seçimlerde iktidar Partisi tarafından İstanbul’da belediye başkan adayı gösterilmemesi nedeni ile bir manifesto yayınlayarak Belediye Başkan Adayı gösterilen ilçelerde Parti farkı gözetilmeksizin Tokat kökenli adaylara oy vererek destek
Av. Özcan PEHLİVANOĞLU 08.02.2014 günü saat 17.00’de Rumeli Balkan Federasyonu üyesi kardeş derneklerimizden olan İstanbul Kosova Priştineliler Derneği’nde “Tarihten Günümüze Balkanlar” konulu bir konferans verecektir. Davetlisiniz...
Bizler; çok şükür ''Suyun öbür tarafından" göçe mecbur bırakılmış, Selçuklunun devamı, Osmalının Balkanlardaki öncüleri, Cumhuriyeti kuran iradenin temsilcileri, İstiklal Marşımızın yazarı merhum Mehmet Akif Ersoy un hemşerileri, vatan kaybetmenin acısını yaşayan, her türlü zulüm,baskı, asimilasyon, sürgün ve soykırımlara maruz bırakılmış Rumeli Balkan Coğrafyasında Türk'ün ve İslam'ın bayrağını dalgalandıran, akıncıların torunlarıyız.
Rumeli Balkan Federasyonu Yönetimi,üye Dernekler ve Başkanları Federasyonumuz Gençlik Kolları Başkanı Fatih Dönmez’in Annesinin Vefatının Seneyi devriyesi dolayısıyla okutulan Kur’an tilavetinde bir araya geldi.
13.Ocak.2014
11.01.2014
Rumeli Balkan Federasyonu Genel Sekreteri Osman Gürel’in dayısı Nebi KILIÇ beyefendi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 15 Ocak 2014 Çarşamba günü Öğlen namazını müteakip Gaziosmanpaşa - Gönenli Mehmet Efendi Balkan Camiinden kaldırılacaktır.
Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmesine vesile olan Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
Üye Derneklerimiz Web Siteleri
GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
RBF GENEL BAŞKANININ ZİYARETÇİLERİ VARDI
ÜSKÜP BREZALILAR DERNEĞİ ZİYARETİ
“Maddi anlamda bizim arkamızda ne Valilikler, ne de yerel yönetimler var” diyen Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı, sadece Feshane’nin yeri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yaklaşık 100 bin TL kira bedeli ödediklerini söyledi.
Rumeli’nin sevilen sanatçılarından Rüstem Avcı RBF Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı ziyaret etti.
RUMELİ BALKAN FEDERASYONU GENEL BAŞKANI BALKANLAR VE GÖÇ KONULU KONFERANS VERDİ.
2014 Yılının Size, Ailenize, Tüm Sevdiklerinize, Ülkemize ve Tüm İnsanlığa Barış, Kardeşlik, Sağlık, Huzur ve Bereket Getirmesi Dileklerimizle..
24 Aralık 2013
KOSOVA PRİŞTİNELİLER DERNEĞİ 35.YILI KUTLAMASI DUYURU
Yalova Üniversitesi Rektörü ve Yüksek Öğrenim Kurumu Üyesi hocalarımız Federasyonumuzu ziyaret etti.
RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNUN ZİYARETÇİLERİ VARDI
TÜRK DİL BAYRAMI ETKİNLİKLERİ EYÜP KÜLTÜR MERKEZİNDE KUTLANDI.
BAYRAMPAŞA HABER GAZETESİNİN 14.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI.
Duhaa Derneği Yönetimi Federasyonumuzu ziyaret etti.
KIRCOVA BELEDİYE BAŞKANI FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ.
Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı Sağlık Bakanlığı özel kalemine Ziyarette bulundu.
Rumeli Balkan Federasyonu ile Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Vakfı (RUTEV) tarafından organize edilen “Rumeli, Balkan, Trakya Kültür ve Sanat Buluşması ve Tanıtım Günleri” fuarı yapıldı.
Kimsenin ne olacağına garantisi yok. Tüm engelli vatandaşlarımıza aileleriyle mutlu ve sağlıklı, güzel günler diliyoruz...
YALOVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ.
Federasyon Yönetim kurulu üyemiz ve Dünya Rumeliler Birleşim Derneği Genel Başkanı Sayın Rüştü BULUR başarılı bir ameliyat geçirmiştir. Sayın BULUR’a büyük geçmiş olsun diyor,acil şifalar diliyoruz.
... 22 ...