• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.66256.6892
Euro7.27987.3089
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret2440502

                      

Anasayfa

Genel Başkanımız Sayın Ayhan Bölükbaşı’ının Adana ziyareti
Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Osman ŞİMŞEK’i makamında ziyaret etti.
Federasyon olarak yaptıkları görüşme talebini geri çevirdiği için AKP’ye sert tepki gösteren Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı, “Buraya gelecekler ve geldiklerinde kendilerine soracağız” dedi.
AVRUPA YAKASI GAZETESİ 7.YILINI KUTLADI.
Rumeli Balkan Federasyonu Başkanından Tekirdağ Belediyesine Ziyaret!.
Esenler Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Adayı ve Yönetimi Esenler Rumeli Derneğini ziyaret etti.
Yaklaşan 30 Mart Yerel seçimlerinde aday olan Rumeli-Balkan kökenli adaylar Esenler Rumeliler Derneği’nin organize ettiği kahvaltıda bir araya geldi.
TEK RUMELİ TELEVİZYONU 5. YILINI 08.Mart.2014 Günü Dünya Kadınlar Günüyle Aynı Gün 5. Yıl Pastası Kesilerek Özel Bir Program ve Büyük Bir Coşkuyla Kutladı.
İstiklal Marşının 12 MART 1921´de kabulünün 93. Yıldönümünü kutluyor, yüce mevladan Türkiye Cumhuriyetinin ve Türk Milletinin birlik ....
Esenler Rumeliler Derneği yaklaşan 30 Mart yerel seçimlerinde aday olan hemşerilerini sabah kahvaltısında bir araya getirerek üyelerine tanıttı…
Federasyonumuz kurucu üyesi Esenler Rumelililer Derneği Yine Bir İlke İmza Atarak Dernek Üyesi Olup Siyasi Partilerin Belediye Meclis Üyesi Aday Listelerinde Yer Almış Tüm Evladı Fatihan Torunları kahvaltılı toplantıda buluşturdu.
Dünya Kadınlar Günü, Eyüp Rumeli-Balkan-Trakya derneklerinin organizasyonu ile muhteşem bir gece ile kutlandı.Eyüp Kültür Merkezinde düzenlenen geceye katılım oldukça yoğundu.
Esenler CHP Belediye Başkan adayı ve meclis üyeleri Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı’nı ziyaret etti.
Esenler Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Yönetimi Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı’nı ziyaret etti.
Yunanistan-İskeçe Seçilmiş Müftümüz Sayın Ahmet METE’nin babası Sayın Mehmet METE 06.03.2014 günü vefat etmiş ve merhumun cenazesi 07.Mart 2014 günü Cuma namazını müteakip İskeçe-Yassıören köyünde defin edilmiştir. Müteveffaya Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın 08 Mart Kadınlar Gününü kutlar; Hakkın, Adaletin ve mutluluğun her daim onlarla birlikte olmasını temenni ederiz. Rumeli Balkan Federasyonu Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ.
Bayrampaşa CHP Belediye Başkan adayı Bahri Sipahi Federasyonumuzu ziyaret etti.
Genel Başkanımızın Buca ziyaretleri-2
Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı Balkan Savaşları Konulu Konferansa katıldı.
RBF Genel Başkanı Buca’da ziyaretlerde bulundu-1
‘DOSTLAR DİVANI BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ’
Türk Birliği Partisi (T.B.P.) Kurucuları ve Yönetiminden Genel Başkanımıza ziyaret
Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD), Kosova’nın Bağımsızlığının 6.yılı nedeniyle Konferans organize etti.
Saint-Josse Belediye Başkanı RBF Genel Başkanını ziyaret etti.
Dost ve Kardeş Ülke Kosova'nın Bağımsızlığının 6'ıncı Kuruluş Yılını 15.Şubat.2014 Cumartesi Saat; 19.30'da Büyük Bir Coşkuyla Küçükçekmece Mega Arenada Kutluyoruz. Rumeli-Balkan-Trakya Kökenli Tüm Evladı Fatihan Torunlarını ve Evladı Fatîhanlarını Seven Gönül Dostlarını Bekliyoruz.
KOSOVA PRİŞTİNELİLER DERNEĞİNDE ‘BALKANLARIN DÜNÜ VE BÜGÜNÜ’ KONULU KONFERANS VERİLDİ.
VARDARIN ÜSTÜ FOLKLÖR DERNEĞI 4.KÜLTÜR ŞÖNENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
Rumeli camiası Bağcılar Rumeli Balkan Trakya derneklerinin organizasyonu olan kültür buluşmasında bir araya geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Gaziosmanpaşa,Bayrampaşa ve Arnavutköy ilçeleri Belediye Başkan adayları Rumeli Balkan Federasyonunu ziyaret ettiler.
... 21 ...