• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.76586.7929
Euro7.34927.3787
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret2441218

                      

Anasayfa

ÖZGÜR RUMELİ GAZETESİ YÖNETİMİNDEN GENEL BAŞKANIMIZA ZİYARET.
RUMELİ BALKAN FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ‘Balkan Savaşlarında Çatalca ve Alanya Şehitlerini Anma’ ETKİNLİĞİNE KATILDI
Rumeli Balkan Federasyonu üyesi Bağcılar Mahmutbey Selanikliler Derneği 90. Pilav günü gerçekleştirildi.
Rumeli Balkan Federasyonu üyesi Kayabaşı Selanikliler Derneği, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Aşure Etkinliği'nin 5’incisini gerçekleştirdi.
Rumeli Balkan Federasyonu Üyesi İstanbul Rumeli Balkan Kadınlar Derneği (RUBAKAD)’dan 2.Kültür ve Sanat Projesi.
Rumeli Balkan Federasyonu üyesi Yunanistan Türkleri Kültür ve D.Derneği ikinci başkanı Ehad Can'ın İstanbul organizasyonunda destekleriyle ve Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Koordinatörü Sevtap Hint'in organizasyonunu yaptığı 'Okutan Anne Projesi' kapsamında Gazeteci Neşe Berber'in konuk konuşmacı olarak katıldığı 'İletişim' başlıklı konferans Yunanistan'ın İskeçe ilçesinde yapıldı.
İstanbul Üniversitesi ve Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu’nun birlikte düzenlediği, onursal başkanlığını İÜ Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet’in yaptığı “3. Uluslararası Balkanlar ve Göç Kongresi” 5-6-7 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirildi.
Eyüp Rumeli Türkleri Derneği eski Başkanı ve Rumeli Balkan Federasyonu Yön.Krl.Üyesi İbrahim DERİCİ kalp ameliyatı geçirmiştir. Tedavisi halen Şişli Florence Nightingale hastanesinde devam etmektedir. Kendisine en kısa sürede sağlığına kavuşması temennisiyle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.
Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu ve Türk Milletinin Kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ebediyete intikalinin 76. yıldönümünde rahmet ve minnetle anıyoruz.
“Sürgün, Soykırım ve Asimilasyon”
III.ULUSLAR ARASI BALKANLAR VE GÖÇ KONGREMİZ 5-6-7.Kasım.2014 Tarihlerinde İst. Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Ord.Prof.Dr.Cemil BİLSEL KONGRE SALONU/VEZNECİLER-İST'da Gerçekleştirilecektir.
Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı 30 Ekim 2014 Perşembe günü TRT Avaz ‘Gün Ortası Programı’na canlı yayın konuğu olarak katıldı.
Ulu Önder Atatürk’ün Türk Milleti’ne armağan ettiği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. Yılında Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, saygılarımızı arz ederiz.
III.ULUSLAR ARASI BALKANLAR VE GÖÇ KONGREMİZ 5-6-7.Kasım.2014 Tarihlerinde İst. Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Ord.Prof.Dr.Cemil BİLSEL KONGRE SALONU/VEZNECİLER-İST'da Gerçekleştirilecektir.!!! 5.Kasım Saat 11.00'de Açılış ve Protokol Konuşmalarında Tüm Dostlarımızı Mutlaka Beklemekteyiz, DAVETLİMİZSİNİZ.
SALCANO BİSİKLET VE MOTOSİKLET FABRİKASI ZİYARETİ
KIRKLARELİ ENGELLİLER YAŞAM DERNEĞİ BAŞKANINA ZİYARET
GÖNÜL BİRLİĞİ DERNEKLER PLATFORMUNA ZİYARET
3.ULUSLAR ARASI BALKANLAR VE GÖÇ KONGREMİZİN HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI
BEŞIKTAŞ ORTAKÖY RUMELİLİLER DERNEĞİ YENİ YERİNE TAŞINDI
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve paylaşmayı en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar,ülkemiz,milletimiz ve tüm insanlık için barışa,huzura,refaha ve kardeşliğe vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz eder,sevgi ve saygılarımızı sunarız.
RUMELİ BALKAN STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ (RUBASAM) tarafından hazırlanan “Bulgaristan Seçimleri Özel Programı’nın 2.ncisi” 30 Eylül 2014/Salı günü saat 20.30’da RUMELİ TV’de..
Rumelili Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ayhan BÖLÜKBAŞI Şair ve Yazar Merhum Recep KÜPÇÜ'yü Anma Programına katıldı
Rumeli Sanatçısı Serhat Nişli Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşını Ziyaret etti.
BULGARİSTAN SEÇİMLERİNDE İSTANBUL’DA OY KULLANACAKLAR İÇİN AÇILAN SEÇİM SANDIKLARI VE ADRESLERİ
“BALKAN GÜNDEMİ 23 Eylül 2014 Salı günü saat 20.30’da Rumeli TV’de..
Sarayova Üniversitesi tarih bölümü öğretim üyeleri Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı ziyaret etti.
19 Eylül Gaziler Gününde başta ulu önder Atatürk olmak üzere, tüm gazi ve şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyor, şükranlarımızı sunuyoruz.
ZORLA İSİM DEĞİŞTİRME ”YENİDEN DOĞUŞ SÜRECİ “ DEVLET GÜVENLİK TEŞKİLATI / GİZLİ ARŞİV BELGELERİ
1 -2 Ekim 2014 Rodos ve İstanköy Türklüğü Sempozyumu
Türk Arnavut Kardeşliği Derneği Yönetimi Ayhan Bölükbaşını Ziyaret Etti.
... 16 ...