• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68576.7124
Euro7.22287.2518
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret2440597

                      

Anasayfa

RUMELİ TV-BALKAN GÜNDEMİ 12 Ocak 2015 Pazartesi Saat:21.00
Peygamber efendimizin doğum günü ve peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ´in dünyayı şereflendirdiği gece olan Mevlid Kandilinizi kutlar, Allah’ın Rahmet ve Bereketinin Sizlerin ve Tüm İslam Aleminin üzerine olmasını dileriz.
2015 Yılının Size, Ailenize, Tüm Sevdiklerinize, Ülkemize ve Tüm İnsanlığa Barış, Kardeşlik, Sağlık, Huzur ve Bereket Getirmesi Dileklerimizle..
GENEL BAŞKANIMIZ BÖLÜKBAŞI BTTDD SOHBET TOPLANTISINA KATILDI.
Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı Dünya Basın Mensupları Derneği’nin organizasyonu ve Fatihan Turizmin katkıları ile Emniyet Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı 1.Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Hasan Adak beyefendi onuruna verilen yemeğe katıldı.
MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY’U ANDIK
BURSA RUMELİ FEDERASYONU YÖNETİMİNDEN BÖLÜKBAŞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
DUYURU-MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY’U VEFATININ 78.YILINDA KABRİ BAŞINDA ANACAĞIZ.Tarih: 27 Aralık 2014 Cumartesi Saat: 12.45 Yer : Edirnekapı Şehitliği
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu kurucu üyelerinden ve federasyonumuza üye derneklerimizden Türkeli Derneği başkanı Sayın Dr. Fatih Öçlü’nün babası Sayın Basri ÖÇLÜ beyefendinin vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, Öçlü ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet Olsun.
BASIN BİLDİRİSİ - 24 Aralık 2014
4.Dönem Genel Kurulumuz Sonrası Yeni Yönetimimizle İlk Yönetim Kurulu Toplantımız 22.Aralık.2014 Pazartesi Genel Merkezimizde Tam Katılımla Gerçekleştirilmiştir.
ESENLER RUMELİLİLER DERNEĞİMİZ 15.YILINI KUTLADI
13.Aralık.2014 Tarihinde Tek Liste Olarak Girilerek, Gerçekleştirdiğimiz 4.Olağan Genel Kurulumuzadan Katılan Tüm Davetlilerimize, Delegelerimize ve Gönül Dostlarımıza Sonsuz Teşekkürler. Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyemiz Vahit ÇELİK’in babası Salih ÇELİK kalp ameliyatı geçirmiştir. Sağlık durumu iyi olup tedavisi devam etmektedir. Kendisine en kısa sürede sağlığına kavuşması temennisiyle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.
Ülkemizin çeşitli vilayetlerinde olmakla beraber, Yurt dışında 9 ülkede bulunan toplan 78 Derneğin oluşturduğu Rumeli Balkan Federasyonu'nun 4. Olağan Genel Kurulu 13 Aralık 2014 Cumartesi günü Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleşti.
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU 4.OLAĞAN GENEL KURULU DAVET&DUYURU
Kenan AKIN – 08.12.2014-YENİÇAĞ GAZETESİ - Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu’nun Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı, bu uğurda gerçekten de, büyük uğraşılar veriyor.
Rumeli Balkan Federasyonumuz 2.Dönem Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Naci Şimşek beyin Muhterem babaları Sayın Hüseyin ŞİMŞEK bey vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 08 Aralık 2014 Pazartesi günü Kırklareli’nde defin edilmiştir. Merhum Hüseyin ŞİMŞEK beyefendiye Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Federasyonumuz Çatısı Altında Bulunan Eyüp Gostivarlılar Derneğimizin düzenlediği ‘’Makedonya’da Türkçe Eğitim Günü’’ etkinliği yapıldı.
MAKEDONYA BAKANI VE BERABERİNDEKİ HEYET FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ.
Belçika’da ve Hollanda'da çok Candan Misafirperverlikleri Dolayısıyla Hollanda Rumeli Türk'leri Dernek Başkanımız, Aynı Zamanda Federasyonumuzun Hollanda Sorumlusu Sayın Elise AYHAN Hanımefendiye ve Belçika Rumeli Türkleri Dernek Başkanımız, Aynı Zamanda Belçika Sorumlumuz Turan TÜRE Beye Teşekkürler Ediyoruz.
GENEL BAŞKAN BÖLÜKBAŞI BRÜKSELDEKİ BALKANLAR ve GÖÇ KONULU KONFERANSA KATILDI
GENEL BAŞKAN AYHAN BÖLÜKBAŞI VE BRÜKSEL TEMSİLCİMİZ TURAN TÜRE T.C. BRÜKSEL BAŞKONSOLOSUMUZU ZİYARET ETTİLER.
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Merkezi (BTTDD) Eski Genel Başkanlarından Sayın Op. Dr. Erol Kaşifoğlu’nun muhterem anneleri Sayın HATİCE MEMETALİ hanımefendi vefat etmiştir.
GENEL BAŞKANIMIZ BÖLÜKBAŞI ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİĞİNE PANELİST OLARAK KATILDI.
İstanbul Halk Dansları Bayrampaşa Gençlik Spor Kulübü etkinlği muhteşem bir katılımla gerçekleşti.
GELECEK NESİLLERİ EMANET ETTİĞİMİZ EĞİTİM CAMİAMIZIN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLARIZ. Yönetim Kurulu Adına Ayhan BÖLÜKBAŞI RBF Genel Başkanı
BURSA FEDERASYON YÖNETİMİNDEN FEDERASYON GENEL MERKEZİMİZE ZİYARET
GENEL BAŞKANIMIZ BÖLÜKBAŞI’NA ZİYARET
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Nihat EFE Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem EŞKİNAT’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.
... 15 ...