• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.14206.1666
Euro6.68446.7111
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam84
Toplam Ziyaret2435877

                      

“Asayişi ve adaleti sağlamak devletin görevidir”“Asayişi ve adaleti sağlamak devletin görevidir”


Son günlerde yaşanan terör olaylarına tepki gösteren Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı, “Adalet ve güvenliği sağlamak, kişilerin değil, devletin görevidir” dedi.Bu toprakların, terör ve teröriste asla teslim olmayacağını ifade eden Genel Başkan Bölükbaşı, demokratik protesto hakkını kullanan Türk halkına da sağduyu çağrısı yaparak şöyle konuştu;

“Unutulmamalıdır ki hiçbir makam şehitlerimizin saçının bir teli bile etmez. Tepeden tırnağa bütün siyaset erbabı bunu böyle bilmelidir. Tüm uyarılara rağmen son günlerde sağduyuyla gösterilmesi gereken tepkiler, maksadını aşmaktadır. Elbette hepimizin demokratik protesto hakkı vardır ve bu hakkı sonuna kadar kullanmalıyız. Fakat Yakarak, Yıkarak Asla Olmamalı.!!!

Bugün vatanı ve bayrağımızı seven herkesin göstermesi gereken asıl büyük fedakarlık, eline taş, sopa, silah almak değil, sağduyulu davranmak, serinkanlı olmaktır. Çünkü Güzel Ülkemiz Türkiye'mizin Birliği, Beraberliği ve Bölünmez Bütünlüğü Herkesin ve Her şeyin Önündedir. Adalet ve Güvenliği sağlamak da, kişilerin değil, Devletin görevidir.”

Bu vesileyle Güzel Ülkemizin Huzurunu Bozmaya Yönelik Her Türlü Terör ve Terörist Hareketleri, Yapılan Katliamları Şiddetle ve Nefretle lanetliyor, Şehitlerimize Allah'tan Rahmet, Kederli Ailelerine ve Aziz Milletimize Baş Sağlığı Diliyoruz. Ruhları Şad, Mekanları Cennet Olsun.!!!


Kaynak: http://www.7-24esenlerhaber.com/haberdetay/Asayisi-ve-adaleti-saglamak-devletin-gorevidir-/4066
  
929 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın