• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.89385.9174
Euro6.53666.5628
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret2428706

                      

FIRTINA DİNMİŞ DEĞİL DEVAM EDİYOR
FIRTINA DİNMİŞ DEĞİL DEVAM EDİYOR


Genel Başkan Ayhan BÖLÜKBAŞI:

‘’Federasyon Yönetimimiz Olarak 4 Yıldır Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili 4 Ayrı Uluslararası Kongre Gerçekleştirilmiştir. Bu Fırtınaya Dikkat Çekilmeye Çalışılmıştır. Haklı Çıkmamız Bizi Hiç Mutlu Etmemektedir.!!! Çok Geç Kalınmıştır, Hala Duyarsızlığın Devam Ediyor Olması Endişelerimizi Arttırmaktadır.!!!

Ermenistan'ın İlk Başbakan'ı Olan Kaçaznuni Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili Gerçekleri Yazmış Olduğu Kitabında Denizden Denize Ermenistan Hayali İçin Ayaklandık Olayların Sebebi Biz Ermenileriz Demiştir. Yazmış Olduğu Kitabı Ermenistan'da Yayınlanması Yasaklanmıştır.!!! Kendi Başbakanlarının İtirafına Rağmen, Gerekenlerin Yapılması Hususunda Yeterince Etkin Olunamaması Gelecek Adına Endişelerimizi Daha da Arttırmaktadır.

Bu Mesele Tüm Ülkemiz Siyasi Partilerinin ve Siyasetçilerinin Meclis İçi Meclis Dışı Dahil, Bürokratlarının, Akademisyenlerinin, İş Dünyasının, Sivil Toplum Örgütlerimizin, Hülasa Tüm Ülke İnsanlarımızın, Ülkemizin Geleceği Adına, Bu Milli Davanın Ortak Paydasında Birleşebilme Zamanıdır.!!!

FIRTINA DİNMİŞ DEĞİL DEVAM EDİYOR.!!!’’

  
1061 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın