• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU BODRUM İSTİŞARE GEZİ PROGRAMI TAMAMLANDI.
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU BODRUM İSTİŞARE GEZİ PROGRAMI TAMAMLANDI.
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuz Yönetim Kurulu, Dernek Başkanlarımız,Derneklerimizin Yönetim Kurulları ile Camiamızın Önemli Şahsiyetleri Ailelerimizle, Çocuklarımızla Tanışma, Kaynaşma ve Dayanışma Adına Yapmış olduğumuz 5 günlük Programımız tamamlandı.

23-27 Nisan 2015 tarihleri arasında Bodrum-Yalıkavak-Belvedere tatil köyünde gerçekleştirilen programa 250 kişilik bir heyet katıldı.5 Gün süren Program boyunca katılımcılar ve aileleri tanışma, kaynaşma ve dayanışma imkanı buldular.

Bodrum ve civarı Yat Gezileri programlarının haricinde akşamları yapılan bilgilendirme toplantıları ile de Federasyonumuzun gerçekleştirdiği ve ileriki günlerde gerçekleştirmeyi düşündüğü projeler hakkında bilgi verildi.

Ayrıca programa katılan İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyelerinden Doç.Dr.Murat Hatipoğlu hocamız Çanakkale Savaşı ve Sözde Ermeni soykırımı tasarısı ile ilgili katılımcıları bilgilendirdi.

Böylesine mükemmel bir Programın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Genel Başkanımız Sayın Ayhan Bölükbaşı olmak üzere, organizasyonunda görev alanlara, Federasyonumuz Yönetim Kurulu,Dernek Başkanlarımız,Derneklerimizin Yönetim Kurulları ile katılan tüm gönül insanlarımıza teşekkür ederiz.

  
1633 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın