• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

RUMELİ BALKAN FEDERASYONUMUZ VE ÜYE DERNEKLERİMİZ BODRUMDA BİR ARAYA GELİYOR-DUYURU-RUMELİ BALKAN FEDERASYONUMUZ VE ÜYE DERNEKLERİMİZ BODRUMDA BİR ARAYA GELİYOR


-DUYURU-
 ‘’Siz Varsanız Bir Fazlayız’’

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuz öncülüğünde, 23 Nisan’da Okulların tatil döneminde olmasından da istifade edilerek, Bodrum –Yalıkavak’ta Rumelili hemşerimizin sahibi olduğu 5 yıldızlı Tatil köyünde (Family Belverdere) 22 Nisan 2015 Çarşamba Akşamı Gidiş,27 Nisan 2015 Pazartesi dönüş olmak üzere Tanışma ve istişare gezi programı düzenlenmiştir.

Yapacağımız gündemli İstişare programında Ailelerimizin kaynaşması, tanışması, dayanışmasının yanında,  önümüzdeki 3 yıllık süreçte Rumelili hemşerilerimizin bulunduğu tüm şehirlerde dernekleşmeye yönelik çalışmalarımız da olacaktır.

4 gece 5 gün sürecek olan bu istişare Programımıza katılımızdan onur duyacağız.

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu


 

Ücret:

-12 yaş altı çocuk ücretsiz olup, 4 gece 5 gün olmak üzere 3 öğün  açık büfe konaklama kişi başı sadece 280 TL’dir.

-Otobüs ile gelmek isteyenler için İstanbul-Bodrum Yalıkavak gidiş dönüş, şehir turu dahil koltuk ücretine 100 tl ilave ile kişi başı Toplam:380 TL’dir.

-Katılmak isteyenlerin Yönetim Kurulu üyemiz Hasan Hasanoğlu’na 17 Nisan 2015 Cuma akşamına kadar 0 536 4300046 nolu telefondan kayıt yaptırmaları gerekmektedir. RBF ve üye dernek yönetimleri ile dernek üyelerimiz akraba ve aile dostlarını da getirebilirler.Otel ile ilgili ayrıntılı bilgi için alttaki linki tıklayınız:
 
  
2696 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın