• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.98237.0103
Euro8.26608.2991
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret2458008

                      

RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU 5 GÜNLÜK DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTILARININ 3.SÜNÜ BODRUM-YALIKAVAK’TA DÜZENLEYECEK.
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU 5 GÜNLÜK DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTILARININ 3.SÜNÜ BODRUM-YALIKAVAK’TA DÜZENLEYECEK.
 
23-27 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve sonrası bir bildiri sunulacak gezi ile ilgili olarak Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Sn.Osman Gürel tarafından yapılan açıklama şöyledir:

''Rumeli Balkan Federasyonu Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar ile Federasyon Yönetim Kurulumuzun geçmiş yıllar içerisinde yapmış olduğu faaliyetleri, etkinlikleri değerlendirmek hem de önümüzdeki yıllar içerisinde yapmayı düşündüklerimizi programa bağlıyarak detaylarını tartışmak amacı ile bu yıl 3.sü düzenlenecek istişare toplantısı Bodrum-Yalıkavak’taki 5 yıldızlı otelde yapılacak olup otel bu amaçla tarafımızca kapatılmıştır.

Düzenleyeceğimiz bu istişare ve kaynaşma gezimizde, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri  ,Federasyonumuz çatısı altındaki üye derneklerimizin başkan ve yönetim kurulu üyeleri, 23 Nisan'ın tatil olması ve tarihlerin hafta sonuna denk gelmesi dolayısıyla aileleri ve çocuklarıyla birlikte tatil yapma imkanı da bulacaklardır.

Katılım ve ayrıntılı bilgi için Organizasyon Başkanı ve Federasyonumuzun Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Hikmet Çelik ve Federasyon Genel Merkezimizden bilgi alabilirler.''
  
1244 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın