• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

İSTANBUL'DAN İSKEÇE'YE İLETİŞİM KONFERANSIİSTANBUL'DAN İSKEÇE'YE İLETİŞİM KONFERANSI

Rumeli Balkan Federasyonu üyesi Yunanistan Türkleri Kültür ve D.Derneği ikinci başkanı Ehad Can'ın İstanbul organizasyonunda destekleriyle ve Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Koordinatörü Sevtap Hint'in organizasyonunu yaptığı 'Okutan Anne Projesi' kapsamında Gazeteci Neşe Berber'in konuk konuşmacı olarak katıldığı 'İletişim' başlıklı konferans Yunanistan'ın İskeçe ilçesinde yapıldı.

Gazeteci Neşe Berber'in İletişim' başlıklı konuşmasını izlemeye gelen okutan anne projesi 353 annesi yanısıra siyasetçi ve gazeteci'lerde duygulu anlar yaşadı.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği konferansa T.C. Gümülcine Başkonsolosunun değerli eşleri Hülya AKINCI’nın yanı sıra B.T.A.Y.T.D. Asbaşkanı Özlem Niyazioğlu, B.T.T.A.D.K.Asbaşkanı ve Sabık Azınlık Milletvekili Ahmet FAİKOĞLU, İskeçe Milletvekili Hüseyin ZEYBEK, D.E.B. Partisi Asbaşkanı ve İskeçe Teşkilat sorumlusu Ozan AHMETOĞLU, Mustafçova Belediye Başkanı Cemil KABZA, D.M.T. Eyalet Meclis üyeleri İrfan HACIGENE, Birol İNCEMEHMET ve Hüseyin MEHMET USTA, İskeçe Seçilmiş Müftü Yardımcısı Fatma İMAM, İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Lisesi Sahibesi Saime KIRLIDÖKME, İ.T.B. Asbaşkanı Aysel HOMKO, İskeçe Belediyesi Meclis üyesi Ahmet KARA, İskeçe İli Türk Kadınları Kültür Derneği Başkanı Aysel SAĞIR, B.T.A.Y.T.D. Köye Erişim Projesi ve OK.A.P. Gümülcine sorumluları Sibel DURMUŞ ve Tülay KÜLÇİOĞLU, B.T.A.Y.T.D. Kadın Aile ve Kültür Kolu Asbaşkanı Pervin TÜCCAR, İ.T.B. Kadınlar Kolu Başkanı Sevkan TAHSİNOĞLU ve Kırköy Kültür Derneği Ova Kadınlar Kolu Başkanı Fatma SALİEMİN katıldı.  
2301 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın