• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85235.8758
Euro6.51266.5387
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret2428763

                      

CHP HEYETİ RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİCHP HEYETİ RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ

 

CHP’DEN RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNA ZİYARET

 Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı:

Cumhurbaşkanlığı Seçim Süreciyle İlgili Ana Muhalefet Partisi Cumhuriyeti Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Sayın Oğuz KAAN SALICI, İstanbul Milletvekili Sayın Prof.Dr.Haluk EYİDOĞAN, İl Başkan Yardımcısı Sayın Bayram Ali ÇEŞMECİ, Bayrampaşa İlçe Başkanı Sayın Filiz ORAL ÇAVUŞOĞLU ile İl Yöneticileri 30.Haziran.2014 Pazartesi Akşamı Federasyon Genel Merkezimizde Hem İftar Edilmiş Hemde Yönetim Kurulumuzu Ziyaret Etmişlerdir.

Gerek İl Başkanı, Gerekse Milletvekili Yaptıkları Konuşmalarında Rumeli Balkan Federasyonunun Yapmış Oldukları Çalışmaları Yakınen Takip Ettiklerini, Özellikle Yerel Seçim Sürecinde Rumeli Balkan Camiasının Etkisini ve Gücünü Gördüklerini Bu Sebepten Cumhurbaşkanlığı Seçim Süreciyle ilgili İlk Ziyaretlerini Türkiye'nin En Önemli Sivil Toplum Örgütlerinden Olan Bu Federasyon Yönetimini Ziyaret Etmeyi Arzu Ettiklerini İfade Etmişlerdir.

Bizde Kendilerine İlk Ziyaret Edilmemizden Dolayı Memnuniyetimizi ve Teşekkürlerimizi İfade Ettik, Cumhurbaşkanlığı Seçim Süreciyle İlgili Tüm Adaylar Netleştikten Sonra Camiamızın Başta Yönetim Kurulumuz, Dernek Başkanlarımız, Camiamızın Kanaat Önderleri, Danışma Kurullarımızıda Toplayarak Geniş Çerçevede Yapacağımız İştişareler Sonucunda Nasıl Yol İzleneceğine Ortak Akıl Çerçevesinde Karar vereceğimizi Kendilerine İfade Etmiş Bulunmaktayız.!!! Hiç bir Adaya Peşin Hükümlü Değiliz, Ne Bir Adayın Yanında nede Karşısındayız.!!! Adayların Bu Camiaya ilgisine, Sevgisine ve Sempatisine Göre Değerlendirilerek Karar Verilecektir.!!! Seçim Sürecinin Barış, Kardeşlik İçinde Geçmesini, Sonucunda Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olması Dilek ve Temennilerimizi Kendilerine Bildirmiş Bulunmaktayız.!!! Tekraren Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkürler Ediyoruz.
 

  
1045 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın