• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85235.8758
Euro6.51266.5387
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret2428322

                      

Avrupa Batı Trakya Federasyonu Genel Başkanı Habip Oğlu, Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı ziyaret etti.
Avrupa Batı Trakya Federasyonu Genel Başkanı Habip Oğlu, Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı ziyaret etti.

Avrupa Batı Trakya Federasyonu Genel Başkanlığı yanında Avrupa Halkları Federal Birliği (FUEN) Başkan Yardımcısı olan Halit Habip Oğlu, Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı ziyaret etti.
 
Avrupa Halkları Federal Birliği (FUEN) Başkan Yardımcısı olarak gerçekleştirilen ziyarette Başkan Habip Oğlu, FUEN’i tanıttı ve FUEN’in çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti ve Rumeli Balkan Federasyonu’nun Balkan savaşlarının 100.Yılı münasebetiyle düzenlediği Uluslar arası bilimsel kongrenin CD ve kitabını imzalayarak Habiboğlu’na hediye etti.
 
19 Nisan 2014 Cumartesi günü gerçekleşen ziyarette Yunanistan’la ilgili Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkan Danışmanı ve Federayona üye derneklerden YUNTÜRK Yönetim kurulu üyesi Hasan Hasanoğlu da hazır bulundu.

Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı:

''Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu (ABTTF) Genel Başkanı Sayın Halit HABİPOĞLU Beyefendi Ziyaretimize Gelerek Bizleri Onurlandırmışlardır.

Sayın Başkanla Avrupa'da Yaşayan Insanlarımızın Sorunları ve Bu Sorunların Çözümleriyle ilgili İşbirliği Hususları Ele Alınarak Müşterek Yapılabilecek Çalışmalar Konularında Mutabakata Varılmıştır.

Kendilerine BALKANLAR ve GÖÇ Kitabımız Hediye Edilmiştir.

Ziyaretlerinden Dolayı Sayın Başkana Teşekkürler Ediyor, Başarılarının Artarak Devamını Diliyoruz. ''


  
1004 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın