• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      

TEKİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET
TEKİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET

Rumeli Balkan Federasyonu Başkanından Tekirdağ Belediyesine Ziyaret!.

Rumeli Balkan Federasyonu Başkanı Ayhan Bölükbaşı, Tekirdağ Belediyesini ziyaret ederek Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç'a plaket verdi.

Rumeli Balkan Federasyonu Başkanı Ayhan Bölükbaşı, Tekirdağlılar Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Nihat Efe ile birlikte Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç'ı makamında ziyaret etti. Bölükbaşı ve Efe,Rumeli Balkan Trakya İnsanı ve Coğrafyasına Yapmış Oldukları Hizmetlerinden Dolayı Başkan Dalgıç'a plaket takdim ettiler.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Dalgıç, "Görev süremiz boyunca tüm sivil toplum kuruluşlar ile dayanışma halinde olduk ve elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalıştık. Bir nebze olsun destek verebildiysek ne mutlu bize" dedi.


 
Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı:
 
‘Evladı Fatihan Diyarı TEKİRDAĞ..!!!! Bu Şirin İlimizin Çok Kıymetli Belediye Başkanı Sayın Dr. Adem DALGIÇ Beyefendi Belediye Başkanlık Süreci Bitiyor Olması ve Önümüzdeki Dönem Aday Olmaması Münasebetiyle 5 Yıllık Görev Süreci Döneminde Rumeli Balkan Trakya İnsanı ve Coğrafyasına Yapmış Oldukları Hizmetlerinden Dolayı 12.Mart.2014 Salı Günü Kendilerine Teşekkür Ziyaretinde Bulunulmuş Şükran Plaketiyle, Balkan Göç Kitabımız Kendisine Takdim Edilmiştir. Bundan Sonraki Yaşantısında Sayın Başkana Başarılar Diliyoruz’
 

  
1164 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın