• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      

MHP İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANI ADAYI RUMELİ BALKAN FEDERAYONUNU ZİYARET ETTİ.
MHP İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANI ADAYI RUMELİ BALKAN FEDERAYONUNU ZİYARET ETTİ.
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Rasim ACAR,Rumeli Balkan Federasyonunu ziyaret etti.
 
03.Şubat.2014 Pazartesi Akşamı MHP İl Başkan Yardımcısı Zafer Turan ve çalışma arkadaşlarıyla geldiği federasyon ziyaretinde Federasyon yönetim kurulu hazır bulundu.
 
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Rasim ACAR, ilk STK ziyaretini Rumeli Balkan Federasyonu'na yaptığını belitti.
 
MHP İl Başkan Yardımcısı Zafer Turan ve çalışma arkadaşlarıyla geldiği Federasyonda sıcak bir ilgiyle karşılanan ACAR, Projelerini ve İstanbul’a Başkan Seçilirlerse Yapmak istediklerini Yönetim Kurulu ve Üye Dernek Başkanları ile Paylaştılar ve destek istediler.
 
 
30 Martta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Rumeli asıllı adayların çıkmış oldukları yolun zor, zahmetli fakat bir o kadar da kutsal olduğunu belirten Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı yaptığı teşekkür konuşmasında:
 
‘Rumeli Balkan Federasyonu hiçbir siyasi partinin ne ön bahçesi ne yan bahçesi nede arka bahçesidir. Hiçbir siyasi partinin ne yandaşıdır ne de karşısındadır amacımız hedefimiz ve gayretimiz Rumeli Balkan Trakya kökenli Evladı Fatihan torunlarını aday göstertebilmek ve seçtirtmektir.
 
Hangi siyasi parti hemşerilerimizin aday gösterirse O hemşerilerimizin arkasında durarak seçilmesini sağlamaktır. Bu amaç ve bu gaye için tüm siyasi partilerin genel merkezleri ziyaret edilmiş genel başkanlar ve yardımcıları düzeyinde camiamızın bu talepleri kendilerine iletilmiş Federasyon yönetimi olarak aday adaylıkları müracaatlarında bulunmuş tüm hemşerilerimiz için bu taleplerimiz iletilmiştir. Bazı partilerin adayları belli olmuş bazılarının da önümüzdeki günlerde belli olacaktır.
 
Tüm siyasi partilerin adayları belli olduktan sonra gerek federasyon yönetimimiz, federasyonumuzla beraber olan dernekler ve camiamız ortak bir karar vererek hangi adayların destekleneceği kararlaştırılacaktır. Şüphesiz ki hemşerilerimizin yoğun yaşadığı bölgelerde Evladı Fatihan adayların desteklenmesi federasyon yönetimimizin, beraber yürüdüğümüz derneklerimizin ve camiamızın asli vazifelerinden olduğu aşikardır.
 
Bu vesileyle 30 Martta yapılacak olan yerel seçimleri camiamıza, ülkemizde ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.’’ Dedi.

 


 

  
1113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın