• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78466.8118
Euro7.46857.4984
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam76
Toplam Ziyaret2448511

                      

Rumeli ve Balkan camiası Rumeli Balkan Federasyonu’nun İftar Yemeğinde Buluştu
Rumeli ve Balkan camiası Rumeli Balkan Federasyonu’nun İftar Yemeğinde Buluştu

Rumeli Balkan Federasyonu’nun geleneksel iftarı İBB 1453 Sosyal tesislerinde yapıldı.

1453 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine, Rumeli Balkan Federasyonu’na bağlı 68 derneğin başkan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Eski Milli Futbolcu ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Saffet Sancaklı, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Av. Özcan Pehlivanoğlu,Kaymakamlar, Rodop eski milletvekili İlhan Ahmet,Bulgaristan Hak Ve Özgürlük milletvekilleri, Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof.Mustafa ERKAL , Anadolu Yakası Aydınlar Ocağı Başkanı Prof.Dr.İbrahim ÖZTEK, Üye Dernek Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri,Federasyon Bulgaristan Temsilcisi Nurten REMZİ ,Tek Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Baykal, siyasi partilerin temsilcileri, Balkan ülkelerinden gelen davetliler, misafir sanatçılar katıldılar.

İftar yemeğinde Rumeli Balkan Federasyonu Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nın açılış konuşmasını yapmasının ardından Eski Milli Futbolcu ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Saffet Sancaklı, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu davetlilere hitaben selamlama konuşmaları yaptılar.

Birlik ve Beraberliğinin güzel bir örneğinin yaşandığı iftar yemeğinde, Türkiye’nin farklı şehirleri ile yurt dışından gelen derneklerin yöneticileri birbirleriyle tanışarak, yaptıkları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

İftar sonrası Rumeli Balkan Federasyonu ve üye Dernek yöneticilerinden oluşan bir heyet Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı Başkanlığında 24 Temmuz Dr.Sadık AHMET’i anma törenlerine katılmak üzere Yunanistan-Batı Trakya’ya hareket ettiler.
  
1971 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın