• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78466.8118
Euro7.46857.4984
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam92
Toplam Ziyaret2448527

                      

BTTDD Zeytinburnu Şubesi ve Batı Trakya Spor Kulübü’nün Geleneksel İftarı yapıldı.
BTTDD Zeytinburnu Şubesi ve Batı Trakya Spor Kulübü’nün Geleneksel İftarı yapıldı.

19 Temmuz 2013 Cuma

Her yıl Geleneksel olarak Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi ve İstanbul Batı Trakya Spor Kulübü’nün ortaklaşa düzenledikleri iftar yemeği 19 Temmuz 2013 Cuma Günü İstanbul Batı Trakya Spor Kulübü Tesislerinde yapıldı.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi Başkanı Sinan TÜRKMEN yönetim kurulu üyelerinin ve İstanbul Batı Trakya Spor Kulübü Başkanı Sabri YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyelerin ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftara katılım yoğundu.


İftar yemeğine Zeytinburnu Kaymakamı Sayın Mustafa DÜNDAR,Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve YUNTÜRK Genel Başkanı Sayın Ferruh ÖZKAN,BTTDD Genel Başkanı Sayın Taner MUSTAFAOĞLU,Siyasi Partilerin temsilcileri,Sivil toplum kuruluşu başkanları ile Batı Trakyalı davetlilerden oluşan yaklaşık 600 kişi katıldılar.Aynı gün Federasyona üye dernek iftarı olması dolayısıyla Zeytinburnu'ndaki iftara katılamayan Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Sayın Ayhan BÖLÜKBAŞI’ı iftar sonrası düzenlenen çay sohbetine katıldılar.

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sayın Ayhan Bölükbaşı konu ile ilgili olarak:

''İstanbulumuzun Şirin İlçelerinden Evladı Fatihan Torunlarının Yoğun Yaşadığı İlçelerin Başında Gelen ZEYTİNBURNU İlçemizin İki Önemli Sivil Toplum Örgütü, İkisi aynı Çatı Altında Etle Tırnak gibi, Biri Batı Trakya Türkleri Derneğimiz Başkanlığını Sinan Türkmen Kardeşimizin Yaptığı, Bir Diğeri İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Başkanlığını Sabri Yılmaz Dostumuzun Yaptığı Bu Önemli iki Derneğimiz Çok Başarılı Hizmetlere İmza Atmaya Devam Ediyorlar.

Sağ Olsunlar Her İki Başkanımızın Davetlisi olarak Dernek ve Kulüp Merkezine Çay İçmeye Davet Edildim. Ülkemizin ve Camiamızın Birliği Beraberliği Adına Çok Hoş Bir Sohbet Gerçekleştirilmiştir.

Her iki Başkanımıza Davetlerinden ve Misafirperverliklerinden Dolayı Teşekkürler Ediyor, Başarılarının Artarak Devamını Diliyoruz.''
  
2302 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın