• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68576.7124
Euro7.22287.2518
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret2440614

                      

R.B.F.Genel Başkanı Bölükbaşı MÜSİAD toplantısına katıldı.
R.B.F.Genel Başkanı Bölükbaşı MÜSİAD toplantısına katıldı.

13 Haziran 2013

MÜSİAD Genel Merkezinde 12.06.2013 Çarşamba günü MÜSİAD toplantısı yapıldı.

Toplantıya aynı zamanda MÜSİAD üyesi olan Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı da katıldı.

Konu ile ilgili olarak Genel Başkanımız Ayhan Bölükbaşı:

''Ülkemizin Önemli Sivil Toplum Örgütlerinden ve İş Dünyasının Saygın Temsilcilerinin bir Araya Geldiği Şahsımın da Üyesi Olmaktan Onur ve Gurur Duyduğum MÜSİAD Genel Merkezinde 12.06.2013 Çarşamba MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Fuzul Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Çok Muhterem Kadim Dostum Sayın Eyüp Akbal Bey'in Başkanlığında, Bosna Hersek Fahri Konsolosu Ülkemizin Saygın İş Adamlarından Çilek Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Evlad-ı Fatihan Torunu Sayın Muzaffer Çilek Bey'lerin Riyasetlerinde Bosna Hersek'ten Çok Sayıda İş Adamı İle İş Kadınının MÜSİAD Üyesi İş Adamı ve İş Kadınlarının Bir Araya Gelerek İş Birliği Anlaşmaları Gerçekleştirmişlerdir.

Bir Sonraki Toplantının Bosna'da Yapılması Kararlaştırılmıştır. Rumeli'de ve Balkanlar'da Son Yıllarda Yaşanan Ekonomik Sıkıntılar ve Artan İşsizlik Sorunlarına Bir Nebze Olsun Çözüm Üretmek Amacıyla Gerçekleştirilen Ülkeler Arası İş Adamlarının Bir Araya Getirilmesi Çabaları Bundan Sonra da Özellikle Balkanlar'da Bulunan Diğer Ülkelerle de Planlanması ve Gerçekleştirilmesi Düşünülmektedir.

Temel Amaç Balkanlar'da Yaşayan Soydaşlarımızın ve Dindaşlarımızın İşsizlik Sorununa Çare Olabilmektir. Bu İki Ülke İş İnsanlarını Bir Araya Getirme Gayretlerinden Dolayı Eyüp Akbal ve Muzaffer Çilek Beyefendilere Onların Şahsında Ekip Arkadaşlarına Teşekkürler Ediyoruz.

Federasyonumuz Olarak Bu Tür İş Birliği Çalışmalarının Artması Hususunda Her türlü Hizmete ve Desteğe Hazır Olduğumuzu Belirtiyoruz.''


  
1476 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın