• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68576.7124
Euro7.22287.2518
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret2440607

                      

Genel Başkandan Esenler Rumeliler Derneğine Ziyaret!
Genel Başkandan Esenler Rumeliler Derneğine Ziyaret!

04.06.2013

Esenler Rumeliler Derneği’ni ziyaret eden Rumeli Balkan Federasyonu’nu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı, geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleştirilen Büyük Rumeli Balkan Pikniği 2013 başlığıyla düzenlenen şölene katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini belirterek ‘Büyük Rumeli Balkan Pikniği’ adıyla Rumeli Balkan kültürünü yaşamak ve yaşatmanın önemine vurgu yapan Bölükbaşı, bunun daim olacağından asla bir şüphesinin olmadığını söyledi.

Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı şöyle konuştu:

''Her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Büyük Rumeli Balkan Pikniği’ etkinliklerinde bütün hemşeri ve dostlarımızla ‘Büyük Rumeli Balkan Pikniği 2013’ adı altında bir araya geldik.

Bir araya gelmemizde büyük çaba gösteren ve benim de kurucusu olmaktan her zaman gurur duyduğum Esenler Rumelililer Derneğimizin Başkanı ve Federasyonumuzun Başkan Vekili Sayın Fettah Dindar’a, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Gençlik Başkanı Kadir Kardeşimizi, Tüm Gençlik yönetimini ve Kadınlar Kolu Başkanı Gülay Kardeşim ile yönetimini tebrik ediyor emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum”
dedi.  
1395 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın