• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.66256.6892
Euro7.27987.3089
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam98
Toplam Ziyaret2440507

                      

KOSOVA ANKARA BÜYÜKELÇİSİ İSTANBUL’DA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

08 Nisan 2013 Pazartesi

KOSOVA ANKARA BÜYÜKELÇİSİ İSTANBUL’DA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

Kosova'nın Ankara Büyükelçisi Sn Avni Spahiu ile İstanbul Başkonsolosu Sn Rrahim Morina İstanbul'da bulunan özellikle Kosova Kökenli sivil Toplum örgütleri olan çok sayıda Dernek Başkanları ile İstanbul Yeşilköy'de bulunan WOW Hotel'de Tanışma, Dayanışma ve Kosova'nın geleceğine yönelik Hükümet politikalarının anlatıldığı toplantıda bir araya geldiler.

Toplantıya katılan Genel Başkanımız sayın Ayhan Bölükbaşı:

Dünyanın en genç ülkesi Kosova'nın Ankara Büyükelçisi Sn Avni Spahiu ile İstanbul Başkonsolosu Sn Rrahim Morina beyefendiler İstanbul'da bulunan özellikle Kosova Kökenli sivil Toplum örgütleri olan çok sayıda Dernek Başkanlarımızla İstanbul Yeşilköy'de bulunan WOW Hotel'de Tanışma, Dayanışma ve Kosova'nın geleceğine yönelik Hükümet politikalarını anlatmışlardır.

Yatırım ve Teşvik konularında, yabancı sermaye yatırım fırsatları hususlarında tafsilatlı bilgiler verilmiştir. Büyük fırsatlar Ülkesi olduğuna vurgu yapılmış, yatırım yapmak isteyen sanayici ve iş adamlarını Ülkelerine beklediklerini belirtmişlerdir.

Sn Büyükelçiye ve İstanbul Başkonsolosuna Misafirperverliklerinden dolayı Yönetim Kurulum Adına Teşekkürler ediyoruz.’ Dedi.

  
1689 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın