• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Rumeli-Balkan-Dernekleri-Federasyonu-957187054375801/
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      

BİR ÖNCEKİ DÖNEM BAKAN OLAN MİLLETVEKİLİ EMİR KIR RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NU MAKAMINDA KABUL ETTİ.

BİR ÖNCEKİ DÖNEM BAKAN OLAN MİLLETVEKİLİ EMİR KIR RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NU MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Pazartesi, 18 Mart 2013

Avrupa'nın Başkenti Brüksel'de çok büyük bir başarılara imza atan Milletvekili ve Belediye Başkanlığı görevini aynı anda sürdüren, bir önceki dönemde BAKANLIK görevinde bulunmuş olan sayın Emir Kır bey Makamında yönetimimizi kabul etmiştir.

Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede kendisinin de "Belçika’da yıllarca sivil toplum örgütlerinde görev yaptığını, ne kadar Zor, Zahmeti ve Fedakarlık gerektiren bir uğraş olduğunu çok iyi bildiğini bu sebepten özellikle sivil toplum örgütü mensuplarına kapım her zaman Açık, elimden gelen her türlü desteğe hazırım beni bu görevlere burada taşıyan geçmişte sivil toplum örgütlerindeki hizmetlerimdir". diyerek Avrupa'nın Başkentinde sivil toplum örgütçülüğünün önemine vurgu yapmışlardır.

Brüksel'deki Turan TÜRE Arkadaşımızın Başkanı bulunduğu Federasyonumuzun çatısı altında Belçika Rumeli Balkan Türkleri derneğimize vermiş olduğu destek ve katkıları ve bizlere göstermiş olduğu misafirperverliği için sayın Başkana teşekkürü borç biliyor, Brüksel'e yerleşmiş Gururumuz ikinci kuşak Bir Türk evladı olan Başkanımıza, milletvekilimize başarılarının artarak devamını diliyoruz.

  
1294 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın