• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

RUMELİ BALKAN FEDERASYONU BAŞBAKAN YARDIMCISI BEKİR BOZDAĞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

RUMELİ BALKAN FEDERASYONU BAŞBAKAN YARDIMCISI BEKİR BOZDAĞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Cumartesi, 09 Haziran 2012

Rumeli Balkan Federasyonu Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığından sorumlu Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ı ziyaret etti.

Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı başkanlığında genel başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve üye dernek başkanların yer aldığı bir heyetle gerçekleştirilen ziyarette Rumeli ve Balkanlardaki son gelişmeler ile soydaşlarımızın sorunları ele alındı.

Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı tarafından Rumeli ve Balkan ülkelerindeki soydaşlarımızın Türkiye’deki ikamet alımında sıkıntılar yaşandığı, oturumları bitmiş soydaşlarımızın yüksek harçlar ödediği ve Türkiye'ye dönüşlerinde giriş yasağı ile karşı karşıya kaldıkları ve bunun neticesinde ailelerin çok zor durumda kaldığı bakana iletildi.

Bakan Bekir Bozdağ,Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı’nı çözümü konusunda yardımcı olmalarını istediği ikamet probleminin en kısa zamanda halledileceğini söyledi.

 

Rumeli Balkan Federasyonu heyeti daha sonra başkan yardımcıları Ramazan Çokçevik ve Gürsel Dönmez’e de makamlarında bir nezaket ziyaretinde bulundular.

  
1626 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın