• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68576.7124
Euro7.22287.2518
Hava Durumu
Takvim
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret2440607

                      

Rumeli Balkan Federasyonu Heyeti Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Kemal YURTNAÇ’ı makamında ziyaret etti.

Rumeli Balkan Federasyonu Heyeti Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Kemal YURTNAÇ’ı makamında ziyaret etti.

Çarşamba, 30 Mayıs 2012

Rumeli Balkan Federasyonu Heyeti Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı Başkanı Kemal YURTNAÇ’ı makamında ziyaret etti.

Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı binasındaki makamında gerçekleştirilen ziyarete Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı 2.nci Dönem Bşk.Süheyl ÇOBANOĞLU, Kurucu Başkan Özcan PEHLİVANOĞLU, Bşk.Yrd.LARI Feruh ÖZKAN,Refik AKOVA ve Şani SERBEST Yön.Krl Üyeleri Mustafa TEKİN, Ferhat AKGÜL, Hasan HASANOĞLU, Sedat Aşkın UĞUR, Gençlik Komisyonu Başkanı Fatih DÖNMEZ, Denek Yöneticileri Birol YILMAZLAR , Selamettin YENİYOL yer aldılar.

Ziyarette Rumeli ve Balkan coğrafyasındaki son gelişmeler ile Türkiye’de öğrenim gören ve balkan ülkelerinden gelen soydaş öğrencilerin son yapılan değişiklikler ile ilgili bilgilendirilmesi ve bunun gerçekleştirlmesinde Sivil Toplum Kuruluşların önemi ile olası sıkıntıların giderilmesi ile ilgili fikir teatisinde bulunuldu.

  
1731 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın