• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

İETT GENEL MÜDÜRÜ RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ.

İETT GENEL MÜDÜRÜ RUMELİ BALKAN FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ.

Pazar, 06 Mayıs 2012

İETT Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hayri Baraçlı Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’na Fındıkzade’deki makamında nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Baraçlı, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Federasyon Yönetim Kurulu Üyelerine güzel karşılamalarından dolayı teşekkür ederek İETT Genel Müdürlüğü görevine gelmesinden bu yana İstanbul Toplu taşımasında gerçekleştirdikleri projeler hakkında bilgi verdi.

İETT Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hayri Baraçlı’ın ardından söz alan Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı da Rumeli Balkan Federasyonunun 6 yıllık yeni bir federasyon olmasına rağmen gün geçtikçe büyüdüğünü belirterek, şu an çatısı altında 54 dernek olduğunu ve her geçen gün derneklerin katılımında artış olduğunu belirtti.

Federasyon çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Bölükbaşı,Hayri Baraçlı’yı ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti.

  
1730 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın