• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

BEKİR BOZDAĞ, FEDERASYON HEYETİYLE GÖRÜŞTÜ...

BEKİR BOZDAĞ, FEDERASYON HEYETİYLE GÖRÜŞTÜ...

Cuma, 30 Mart 2012

Başbakan Yardımcısı ve aynı zamanda Türk Dünyası’ndan sorumlu bakanımız Sayın Bekir Bozdağ, Ayhan Bölükbaşı başkanlığındaki heyetimizle TBMM’de yaklaşık 1 saat görüştü.

Bu görüşmeye Bursa Mv. ve Kosova – Türkiye Parlementolar Arası Dostluk Grubu Üyesi Sn. Mustafa Kemal Şerbetçioğlu’da katıldı.

Bakan Bozdağ, bu görüşmeden memnuniyetini belirttikten sonra, STK’larla birlikte çalışma arzusunu ortaya koydu, bu anlamda her türlü desteğe ve yardıma hazır olduklarını anlattı.

En kısa zamanda federasyonun genel merkezini ziyaret edeceğini belirten Bakan Bozdağ, Balkanlara gereken ilginin siyasi irade tarafından gösterildiğini ancak daha çok katedilecek mesafe olduğunun söyledi.

Meselenin partiler üstü bir milli mesele olduğunun söyleyen Bozdağ, herkesin bu konuda üzerine düşeni yapması gerektiğini anlattı. Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’da Başbakan Yardımcımız Sn. Bekir Bozdağ’a gösterdiği ilgiden ve hükümetimizin Balkanlar konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ayrıca hükümetimiz ve bakanlıklar nezdinde Rumeli Balkan Federasyonu’na gösterilen ilgiden ve muhatap alınmaktan camia olarak büyük memnuniyet duyduklarını ve en kısa zamanda Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ’ı Federasyon’un Genel Merkezinde ağırlamaktan onur duyacaklarını ifade etti.

  
1987 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın