• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

Esenler’in önde gelen yöneticileri Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı Fındıkzade’deki makamında ziyaret etti.

Esenler’in önde gelen yöneticileri Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı Fındıkzade’deki makamında ziyaret etti.

Çarşamba, 14 Mart 2012

Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Halim Karakaya, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Necmettin Öztürk ve Baş komiser Hüseyin Altuntaş Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı’nı Fındıkzade’deki makamında ziyaret etti.

Esenler’in önde gelen yöneticileri, Rumeli Balkan Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yaşar ve Fettah Dindar’ın da hazır bulunduğu ziyaret esnasında Genel Başkan Bölükbaşı ile görüş alışverişinde bulunarak bir süre güncel konularla ilgili sohbet etti.

Ziyaretin ardından gazetemize kısa bir açıklama yapan Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı kendisine yapılan bu nazik ziyaretten dolayı Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Halim Karakaya, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Necmettin Öztürk ve Baş komiser Hüseyin Altuntaş’a teşekkür etti.

 

 

Haber ve Fotoğraflar:

Yıldıray Yılmaz

(Bölgede İlk Haber Gazetesi)

  
3587 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın