• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      

KINAMA

Yüce Türk milletimizin iradesine karşı düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek darbe girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz.

KINAMA

Yüce Türk milletimizin iradesine karşı düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek darbe girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz.
 
Ülkemiz 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmış, Milli Egemenliğimize ve milletin seçtiği yönetime karşı güç kullanılarak katliamlar yapılmış, yönetime el konulmaya çalışılmıştır.
 
Bu ayaklanmayı tertip ederek vatana ve millete ihanet eden bu zavallıları, Lanetliyor, şiddetli bir şekilde kınıyoruz. Müsebbip Olanların Yargı Önünde Gereken Cezaya Çarptırılacakları İnanıcımız Tamdır. Tüm Siyasi Partilerimize, Yöneticilerine ve Milli Egemenliğimize, Seçimle işbaşına getirdiği idaresine sahip çıkan milletimizi, ülkemizin geleceğine sahip çıkan yöneticilerimizi, kahraman polisimizi ve kahraman askerimizi takdirle karşılıyor, tebrik ediyor ve polisimizi şerefle yâd ediyoruz.
 
Birlik ve beraberliğimize tuzak kuranlar, başkasının maşası olarak kullanılanlar yok olup gideceklerdir. Tarih onları ülkesini satan aşağılık varlıklar olarak kaydedecektir. Her dönemde ülkemiz üzerinde bir kılıç gibi sallandırılan darbe ve darbecileri milletimiz 15 Temmuz gecesi çıkmamak üzere toprağın derinliklerine gömmüştür.
 
Demokrasi Şehitlerimizi Rahmetle Anıyor, Yaralılara Acil Şifalar Diliyor, Milletimize Başsağlığı ve Geçmiş Olsun Dileklerimizi İletiyoruz.

 
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu
Yönetim Kurulu Adına

Genel Başkan

Ayhan BÖLÜKBAŞI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın