• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

RUBAFED BÖLGE SORUMLULARI BABAESKİ’DE…

RUBAFED BÖLGE SORUMLULARI BABAESKİ’DE…RUBAFED BÖLGE SORUMLULARI BABAESKİ’DE…

Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın kızı Bahar Hacı’nın, Nikah ve Düğün Töreni için önceki akşam davet edilen, (RUBAFED) Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Trakya Bölge Sorumlusu Müjdat Gürbüz, 3. Bölge Sorumlusu Muharrem Aydınoğlu, 2.Bölge Sorumlusu Suat Çelik ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Av. Deniz Şişko, UNL Grup Ayakkabı ve Terlik Toptan ve Perakende Satış Mağazasını ziyaret ettiler.

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu; Rumeli ve Balkan Derneklerinin uzun süreden beri yaptıkları çalışmalar neticesinde, Rumeli-Balkan camiasının sorunlarına daha etkili çözümler üretebilmek ve daha köklü bir şekilde yaklaşabilmek için ortak hareket edilmesi düşüncesiyle 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın kızı Bahar Hacı’nın, Nikâh ve Düğün Töreni için İlçede bulunan RUBAFED Bölge Sorumluları, Müjdat Gürbüz, Muharrem Aydınoğlu, Suat Çelik ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Av. Deniz Şişko, önce UNL Grup Ayakkabı ve Terlik Toptan ve Perakende Satış Mağazasını ziyaret ederek, alışveriş yaptılar.

UNL Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Göcen'in Basın Danışmanı ve Gazeteci Metin Karakuş’un makamında gerçekleşen ziyarette Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Trakya Bölge Sorumlusu ve aynı zamanda eski profesyonel futbolcu Müjdat Gürbüz, Federasyonun faaliyetleri yanında, 2023 dönemi projeleri ile ilgili olarak da Gazeteci Metin Karakuş’a, genel bir bilgi verdi.


-Özel Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın