• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.

Değerli Üyelerimiz, Dernek Başkanlarımız ve Saygıdeğer Rumeli-Balkan-Trakyalı hemşerilerimiz;

Son günlerini yaşadığımız 2022 Yılını savaşlar, hastalıklar, ekonomik zorluklar ile hayatımızın her alanını olumsuz etkilediği ve dünya genelinde tüm insanlar için oldukça zorlu geçen bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz.

Zorlu geçen bu süreçlerin yerini Yeni yılda huzurun, barışın, sağlığın ve ekonomik refahın ön planda olduğu yeni bir yıla bırakmasını temenni ederim.

Tüm bu olumsuzluklar yanında 2022 yılı Federasyonumuz için başarılar ve ilklerin yaşandığı dolu dolu bir yıl oldu.

Geleneksel Rumeli Enleri etkinliğimizin 4.cüsünü gerçekleştirdik.

Türkiye'de yaşayan Rumeli, Balkan kökenli sanatçı, akademisyen, gazeteci, radyocu, sosyal medya fenomeni, sporcu, modacı ve film yapımcısının en iyilerinin seçildiği ‘Best Of Rumeli’ ödülleri İstanbul’da, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda dördüncü kez sahiplerini buldu.

Yine Memleket Günleri çerçevesinde  Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuz tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen ‘Rumeli-Balkan-Trakya Kültür, Sanat, Tanıtım Günleri’  etkinliğimizin ilkini başarı ile gerçekleştirdik.

Tüm bu etkinlik ve projelerimizi gerçekleşmesinde emeği geçen yönetim kurullarımıza ve üye dernek başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ederim.

2023 yılının bir önceki yıllara göre neşe, mutluluk , başarı ve her şeyden önemlisi hepimiz için sağlık dolu bir yıl olmasını diliyor,Tüm üyelerimizin, Rumeli Balkan camiamızın ve vatandaşlarımızın yeni yılını şahsım ,Yönetim Kurulumuz ve üye derneklerimiz adına en içten duygularımla kutluyorum.

Selam ve Saygılarımla
 
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

GENEL BAŞKANI

KAMURAN ATAKAN

 
(30 Aralık 2022)
 

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın