• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

KINAMA

Yeni AKİT GAZETESİNİ KINIYORUZ !!!

KINAMA
11.05.2022
 
Yeni AKİT GAZETESİNİ KINIYORUZ !!!

Son on yılda yaşanan dünyanın en büyük göçünde Suriye, Afganistan ve diğer ülkelerden ülkemize akın eden on milyona yakın sığınmacının yarattığı sorunu görmezden gelerek, tarihi gerçekleri saptırmak suretiyle “İDLİBLİ'ye de 'SELANİKLİ'ye de KAPIMIZ AÇIK" manşetiyle yayın yapan AKİT GAZETESİNİ ŞİDDETLE  KINIYORUZ.
 
Türk Milletinin kimlik ve kişiliğini kişisel kompleks, hayal ve heveslerinizin konusu yapmadan, derin bir probleme dönüşmüş olan sığınmacılar sorununu siyasi demagojilerle, karşıtlık-taraftarlık veya ensar-muhacir muhabbetleriyle geçiştirilemeyeceğini unutmayın.
 
Amacının kasıtlı olduğunu düşündüğümüz bu tür yayınların samimiyetinden şüphe duyuyoruz. Ülkemize akın eden sığınmacılarla Rumeli muhacirlerini kıyaslanmasını kötü bir zihniyetin tezahürü olarak görüyor ve yayıncı kuruluşu KINIYORUZ.
 
 
HADDİNİZİ BİLİN ve Büyük önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün açtığı yolda, ilke ve inkılaplarının izinde  “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” sözünü özümsemiş evladı fatihan torunlarının SABRINI TAŞIRMAYIN.
 
Vatanın dörtbir yanı işgal altındayken ülkemizi yabancılara satmanın peşinde olan bir kısım işbirlikçİ, hain ve ATATÜRK düşmanı, bilmeli ki, Kurtuluş Savaşının ilk kurşununu atan ve Türk Milletinin asli unusuru olan bizler herzaman, ötekileştirici, ayrıştırıcı, gayrı milli unsurların karşısında olacağız.
 
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu
Yönetim Kurulu ve Üye Dernekler Adına

Genel Başkan
Kamuran ATAKAN

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın