• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

NEŞE,MUTLULUK,BAŞARI VE SAĞLIKLI BİR YIL OLMASI DİLEKLERİMLE YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.

NEŞE,MUTLULUK,BAŞARI VE SAĞLIKLI BİR YIL OLMASI DİLEKLERİMLE YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.

RUBAFED GENEL BAŞKANI SAYIN KAMURAN ATAKAN’IN YENİ YIL MESAJI:

NEŞE,MUTLULUK,BAŞARI VE SAĞLIKLI BİR YIL OLMASI DİLEKLERİMLE YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.

Değerli Üyelerimiz, Dernek Başkanlarımız ve Saygıdeğer Rumeli-Balkan-Trakyalı hemşerilerimiz;

Covid-19 salgınının hayatımızın her alanını olumsuz etkilediği ve dünya genelinde tüm insanlar için oldukça zorlu geçen bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz.

Pandemi koşullarındaki belirsizlik nedeniyle 2020 Kasım ayında yapılması gereken Olağan Genel Kurulumuzu bu sene gerçekleştirdik.

Yapılan son genel kurulda şahsımın Genel başkanlığında devam kararı alan tüm üye derneklerimize ve delegelerimize teşekkür ederim.

Tüm zorluklara rağmen sosyal mesafe kuralı çerçevesinde Yönetim kurulu toplantılarımızı, Rumelinin Enleri ödül törenimizi ,Aşrı memleket belgesel konserimizi ve pandemi koşullarının izin verdiğince ziyaretlerimizi, projelerimizi gerçekleştirmeye, etkinliklerimizi yapmaya çalıştık.

Tüm bu etkinlik ve projelerimizi gerçekleşmesinde emeği geçen yönetim kurullarımıza ve üye dernek başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ederim.

2022 yılının bir önceki yıllara göre salgının etkisini daha az gösterdiği, neşe, mutluluk ,başarı ve her şeyden önemlisi hepimiz için sağlık dolu bir yıl olmasını diliyorum.

Tüm üyelerimizin, Rumeli Balkan camiamızın ve vatandaşlarımızın yeni yılını şahsım ve Yönetim Kurulu ve üye derneklerimiz adına en içten duygularımla kutluyorum.

Selam ve saygılarımla

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu
Genel Başkanı
Kamuran ATAKAN


(30.12.2021)
 

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın