• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

RUBAFED GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA ABDULLAH PEHLİVAN GETİRİLDİ.

RUBAFED GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA ABDULLAH PEHLİVAN GETİRİLDİ.


RUBAFED GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA ABDULLAH PEHLİVAN GETİRİLDİ.
 
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuz Yönetim kurulumuzun teklifleri ve Federasyonumuz Genel Başkanımız Sayın Kamuran ATAKAN’ın oluru ve onayı ile Federasyonumuzun Gençlik Kolları Başkanlığına Sn. Abdullah PEHLİVAN getirilmiştir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü mezunu olan Abdullah Pehlivan Dijital Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmaya hazırlanmaktadır.

Üniversite öğretim yıllarında öğrencilik hayatının yanı sıra 3 sene boyunca öğrenci kulübü olan Gelişim Liderler Kulübü’nün başkanlığı, Yıldız Holding, TMS ve Gelişim Üniversitesi Kariyer Merkezinin organizasyon yapılarında öğrencilik yılları boyunca aktif olarak görevde bulunmuş, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonumuzda geçen sene  Gençlik Kollarında Başkan yardımcılığı da yapmış olup şu an halen Genç MÜSİAD Dijital Dönüşüm Komitesindeki görevine de devam etmektedir.

E-Ticaret ve online satış üzerinde kendi şirketi olan ve bu alanda çalışmalar yapan  Abdullah Pehlivan kardeşimize yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dileriz.

 
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu
Genel Başkanı Kamuran ATAKAN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın