• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

RUMELİLİLER “BEST OF RUMELİ-2018” GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ.

RUMELİLİLER “BEST OF RUMELİ-2018” GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ.

RUMELİLİLER “BEST OF RUMELİ-2018” GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ.


Rumeli Balkan Federasyonu tarafından 21.04.2019/PAZAR akşamı, televizyon, sinema, müzik, moda, spor, edebiyat, akademi ve basın dünyasından “RUMELİLİ EN BEĞENİLEN DEĞERLERİN” belirlendiği “BEST OF RUMELİ-2018” ödül törenine Prof.İlber ORTAYLI ve Prof.Celal ŞENGÖR konuşmalarıyla renk kattılar.

Programa Katılanlar arasında, E.Milli Eğt. Bakanı Necdet TEKİN, Milletvekili Lütfü Türkkan, Saffet SANCAKLI, E.Milletvekilleri Gülay DALYAN, Enis TÜTÜNCÜ, Kadir Gökmen ÖĞÜT, Belediye Başkan adaylarından Emel BİLENOĞLU, Remzi ALBAYRAK ile Belediye Meclis üyeleri, siyasi partilerin il ve ilçe başkan ve yöneticileri ile saygın işinsanları ile,
Akademisyenlerden İlber ORTAYLI, Celal ŞENGÖR, Gazeteci Hulki CEVİZOĞLU, Yalçın BAYER ile Kemal SALLI ve birçok basın mensubu,
Sanatçılardan Zara, Gökhan Tepe, Ivana Sert, Mustafa Uslu, Nilüfer Açıkalın, Filiz Ahmet, Zeliha Sunal, , Havva Karakaş, Ayse Kulin, Meral Konrad, Rumeli Ekrem, Rumeli Yakup, Gamze Matracı, Big Mama gibi pek çok değerli isim vardı.

250 bin kişinin internet üzerinden yaptığı oylama sonucu noter huzurunda belirlenen kazanan isimlere, Federasyon Bşk.Kamuran ATAKAN, Bşk.V.Süheyl ÇOBANOĞLU, Bşk.V.Necmettin SÖNMEZ, Bşk.Yrd.ları Mesut BAŞKIR, Perihan KILINÇ ve Şani SERBEST ve sponsorlarımız takdim ettiler. 

Programa katkılarıyla destek veren;

Yeni İnci İç Giyim Furkan ATAKAN, RUBASAM (Rumeli Balkan Stratejik Araş.Mrk.) Bşk. Mesut BAŞKIR, SONART Tekstil Yön.Krl. Bşk. Necmettin SÖNMEZ, Rumeli Üniversitesi Müt.Heyeti Bşk.Hüseyin Afşin BALCI, TÜRKER Nakliyat Yön.Krl.Bşk.Tamer TÜRKER, Türkkan Yağ San.Yön.Krl.Bşk. Mücahit TÜRKKAN, Merkez Suni Deri Yön.Krl.Bşk.Adnan ŞAHİNLER,’e Başkan Kamuran ATAKAN ve konuk siyasetçilerimiz teşekkür plaketlerini takdim ettiler. 

Sunuculuğunu; Suzan Kardeş ile Yusuf Emin'in üstlendiği törende, oylamada birinci olanlara aklın ve bilimin rehberliğinde Türk kültürünü çağdaş uygarlık düzeyi üzerine çıkarılmasını amaçlayan Büyük Önder ATATÜRK’ün heykellerinden özel olarak yaptırılan ödüller kendilerine takdim edildi.

Onur Ödülü: Prof.Dr.İlber ORTAYLI
Onur Ödülü: Kenan ŞAHİNLER
En İyi Akademisyen: Celal ŞENGÖR
En İyi Gazeteci: Hulki CEVİZOĞLU
En İyi Erkek Sanatçı: Gökhan TEPE
En İyi Kadın Sanatçı: Zara
En İyi Duayen Sanatçı: Havva KARAKAŞ
En İyi Kadın Oyuncu: Birce AKALAY
En İyi Senarist/Yazar: Çağan Irmak
En İyi Modacı: Ivana SERT
En İyi Film: Çiçero / Mustafa USLU
En İyi Çıkış Yapan Rumeli Sanatçısı:Rumeli Yakup
En İyi Rumeli Müziği Yapan Kadın Sanatçı: Gamze MATRACI
En İyi Rumeli Müziği Yapan Erkek Sanatçı: Rumeli Ekrem
En İyi Sosyal Medya Fenomeni: Rumeli Sofrası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın