• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Rumeli-Balkan-Dernekleri-Federasyonu-957187054375801/
  • https://twitter.com/rumelibalkanfed

                      
RUMELİ BALKAN DERNEKLERİ FEDERASYONU

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Kurulunun ilk toplantısı yapıldı











Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Kurulunun ilk toplantısı yapıldı


Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonunun Genel Kurulu sonrası yapılan Yönetim Kurulu toplantısında İcra Kurulu'nun görevleri belli oldu.



Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonunun Genel Kurulu sonrası yapılan Yönetim Kurulu toplantısında İCRA KURULUNUN görevleri aşağıdaki şekilde belirlendi.

GENEL BAŞKAN

KAMURAN ATAKAN

1.GENEL BAŞKAN VEKİLİ

SÜHEYL ÇOBANOĞLU

2.GENEL BAŞKAN VEKİLİ

NECMETTİN SÖNMEZ

3.GENEL BAŞKAN VEKİLİ

AYHAN BÖLÜKBAŞI

4.GENEL BAŞKAN VEKİLİ

ÖZCAN PEHLİVANOĞLU

GENEL SEKRETER

OSMAN GÜREL

GENEL SEKRETER YARDIMCISI

EREN ATALA ERİŞ

SAYMAN-VEZNEDAR

TARKAN GÜLER

SAYMAN-VEZNEDAR YARDIMCISI

METİN ALTUNTAŞ
 
GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI

 
 
01-TEŞKİLATTAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

MESUT BAŞKIR

 
02-HUKUK İŞLERİNDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

HÜSEYİN BASKIN
 
03-SOSYAL VE KÜLTÜREL İŞLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

PERİHAN KILINÇ
 
04-GENÇLİK VE KADIN KOLLARINDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

SADETTİN KURTULUŞ
 
05-MAKEDONYA’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

HASAN HOŞBEN
 
06-KOSOVA VE ARNAVUTLUK’TAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

A.FETTAH DİNDAR
 
07-BULGARİSTAN’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

CEMAL VATANSEVER

 
08-YUNANİSTAN-BATI TRAKYA’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

DR.HALİT GÖKALP KÜÇÜK
 
09-BOSNA HERSEK-KARADAĞ’DAN  SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

REFİK AKOVA
 
10-TRAKYA’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

GÜRKAN ŞİMŞEK



YÖNETİM KURULU (ASIL)

01.Erdem ÇAYIRLI
02.Ertan ATİK
03.Nadir SAATÇİOĞLU
04.Cahit ATAKER
05.Suat ÇELİK
06.Şemsettin LOKLAR
07.Bedrettin SEVİM
08.Serkan BEŞKARDEŞ
09.Rıfat YAKUPOĞLU
10.Sabiha ÖZMOLLA
11.Selahattin KARAKAŞ
12.Aziz ÇAKMAKÇI
13.Dr.Cezmin HASANOĞLU
14.Hüseyin AKSU
15.Hale GÜLOĞLU
16.Fuat DÖNMEZ
17.Şani SERBEST
18.Yavuz Cemil ERDEM
19.Hasan YARBASAN
20.Zeki KAYA
21.Nesr Yucel
22.Aysel Aysel Kurtuluş

DENETLEME KRL.(ASIL)

01. Hasan YENİCİLER
02. Abdülrezzak PARK
03. Vedat BUYER 
04. Ahmet AYDIN
05. Mustafa HACI
06. Y.MERTCAN KAPLAN
07. Rüştü BULUR

DİSİPLİN KURULU (ASIL)

1. Naci ŞİMŞEK
2. Remzi ŞENGÜL
3. Suat YENİDOĞAN 
4.Av.Deniz ŞİŞKO
5. Ayşe Hale ATALAY
6. Hatullah VARDAR
7. Av.Elif SÖKMEN
8. Av.Fırat NEVRUZ
9. Av.Özlem SÜSLÜOĞLU

YÖNETİM KURULU (YEDEK)

01.Fatih DÖNMEZ
02. Ayhan UYGUR
3. Mansur YILMAZ
04. Yasin PALA
05. Güven ŞAHİNLER
06. Ali DENİZ
07. Naci YENİYOL
08. Dr.Fatih ÖÇLÜ
09. Müjdat GÜRBÜZ
10.Muharrem AYDINOĞLU
11.Necati ARDA
12.Basri EFENDİ
13.Muslih AKUL
14.Üzeyir DALGIÇ
15.Yılmaz GÜLŞEN
16.Şenol BALKAN
17.Ekrem SARAÇOĞLU
18.Mustafa GÜRELER
19.Mehmet YALÇIN
20.Yılmaz KAPLAN
21.Ferruh ÖZKAN
22.Erdoğan BOYACI
23.Naci CAN
24.Sezai KUŞ
25.Vahit ÇELİK
26.Muammer KÜTÜK
27.Mehmet ŞENLER
28.Sinan ÖZCAN
29.Cengiz KARA
30.İsmail YILDIZ
31.Zekir KESKİN
32.Suat BIÇAK
33.Sibel SALAR 
34.Kaya ÇAKIR
35.Abdullah ÖZDAMAR
36.Serizan AYAV
37.Behice KÖSEOĞLU
38.Ceyhan GARİP
39.Hasan SAKARYA
40.Gökhan AKSOY
41.Çiğdem SANCAK

DENETLEME KURULU (YEDEK)

01. İlker NİŞLİOĞLU
02. Atilla AKIN
03. Dr.Servet ÇEVİK
04. Cavit KURT
05.Beyhan DÖNMEZ
06.Hülya BAKTIR
07. Adem Dursun TOPRAK

DİSİPLİN KURULU ( YEDEK)

01. İ.Caner KÜÇÜKGENÇOĞLU
02. Mehmet MUTLU
03. Necmettin ÇALIŞKAN
04. Gülay BEŞKARDEŞ
05. Arif BEŞYILDIZ
06. Fatih BÖLÜKBAŞI
07. Kadir KURTULUŞ
08. Haasan UZUNALAN
09. Fatih GÜREL






1.TEŞKİLATTAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

MESUT BAŞKIR

 

01.NADİR SAATÇİOĞLU

02.ERTAN ATİK

03.METİN ALTINTAŞ

04.ŞEMSETTİN LOKLAR

05.FUAT DÖNMEZ

06.YAVUZ CEMİL ERDEM

07.MANSUR YILMAZ

08.YASİN PALA

09.GÜVEN ŞAHİNLER

10.MÜJDAT GÜRBÜZ

11.MUHARREM AYDINOĞLU

12.MUSTAFA GÜRELER

13.VAHİT ÇELİK

14.ABDULLAH ÖZDEMİR

 

2.HUKUK İŞLERİNDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

HÜSEYİN BASKIN

 

01.AV.DENİZ ŞİŞKO

02.AV.ELİF SÖKMEN

03.AV.ADEM TAŞKIRAN

04.AV.ÖZLEM SÜSLÜOĞLU

 

 

3.SOSYAL VE KÜLTÜREL İŞLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

PERİHAN KILINÇ

 

01.ERDEM ÇAYIRLI

02.DR.CEZMİN HASANOĞLU

03.AYHAN UYGUR

04.DR.FATİH ÖÇLÜ

05.MUSLİH AKUL

06.YILMAZ GÜLŞEN

07.YILMAZ KAPLAN

08.MUAMMER KÜTÜK

09.MEHMET ŞENLER

10.SİNAN ÖZCAN

11.CENGİZ KARA

12.ZEKİR KESKİN

13.SUAT BIÇAK

14.SİBEL SALAR

15.HASAN SAKARYA

16.GÖKHAN AKSOY

17.ÇİĞDEM SANCAK

18.HATULLAH VARDAR

20.ARİF BEŞYILDIZ

 

4.GENÇLİK VE KADIN KOLLARINDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

SADETTİN KURTULUŞ

01.HALE GÜLOĞLU

02.NESRİN YÜCEL

03.AYSEL KURTULUŞ

04.FATİH DÖNMEZ

05.SERİZAN AYAV

06.BEHİCE KÖSEOĞLU

 

5.MAKEDONYA’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

HASAN HOŞBEN

 

01.ŞANİ SERBEST

02.SUAT ÇELİK

03.BEDRETTİN SEVİM

04.SERKAN BEŞKARDEŞ

05.SELAHATTİN KARAKAŞ

06.ALİ DENİZ

07.NACİ YENİYOL

08.ERDOĞAN BOYACI

 

6.KOSOVA VE ARNAVUTLUKTAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

A.FETTAH DİNDAR

 

01.AZİZ ÇAKMAKÇI

02.ZEKİ KAYA

03.EKREM SARAÇOĞLU

 

7.BULGARİSTAN’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

CEMAL VATANSEVER

 

01.RIFAT YAKUPOĞLU

02.SABİHA ÖZMOLLA

03.HÜSEYİN AKSU

04.HASAN YARBASAN

05.NECATİ ARDA

06.BASRİ EFENDİ

07.MEHMET YALÇIN

08.NACİ CAN

 

 

8.YUNANİSTAN-BATI TRAKYA’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

DR.HALİT GÖKALP KÜÇÜK

 

01.FERRUH ÖZKAN

02.İSMAİL YILDIZ

 

 

9.BOSNA HERSEK-KARADAĞ’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

REFİK AKOVA

 

01.CAHİT ATAKER

 

10.TRAKYA’DAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI KOMİSYONU

GÜRKAN ŞİMŞEK

 

01.ÜZEYİR DALGIÇ

02.ŞENOL BALKAN

03.KAYA ÇAKIR

04.CEYHAN GARİP

 



Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın